Відомі культурологи сьогодення зазначають, що в ХХI сторіччі ми переживаємо завершення епохи фактів. Факти самі по собі стають малоцікавими. Суспільству зараз набагато цікавіше спостерігати, наприклад, за маніпуляціями, які утворюються навколо цих фактів.

А ось ми вирішили зробити революційний крок і повернутися до фактів.

Весь рік на Journey ми будемо говорити ТІЛЬКИ ПРО ФАКТИ, бо факт – це те, що відбулось чи відбувається. Це те, чим насправді наповнене наше життя, що допомагає нам відрізняти добро від зла, любов від ненависті, справжній продукт чи смак від підробки. ТІЛЬКИ ФАКТИ нам в цьому допоможуть.

Щомісяця ви будете зазирати на нашу сторінку в очікуванні нової статі з розділу ТІЛЬКИ ФАКТИ ПРО… Ви дізнаєтесь про те, як працює наш мозок, чому ми приймаємо певні рішення, як можемо покращити свої здібності, досягти успіху в певних сферах та інше. Обіцяємо писати просто про складне, цікаво про звичайне та зрозуміло про надзвичайне.

Має бути весело, пізнавально та корисно!

Наші експерти – кандидати біологічних наук Вікторія Кравченко та Віктор Комаренко. 

І ось наш перший текст про секрети гарної пам'яті. 

Вікторія Кравченко   кандидат біологічних наук, доценти кафедри фізіології людини і тварин Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» та Інституту післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка, член Українського фізіологічного товариства та Українського товариства нейронаук FENS.

Має 19-річний досвід науково-викладацької роботи у провідних вишах країни: Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Авторка та лекторка таких навчальних курсів, як «Анатомія та еволюція нервової системи», «Анатомія людини», «Фізіологія людини і тварин», «Фізіологія центральної нервової системи та вищої нервової діяльності», «Фізіологія поведінки», «Розвиток нервової системи», «Фізіологія видільної та статевої систем», 

Віктор Комаренко – кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізіології людини і тварин Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» та Інституту післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка, член Українського фізіологічного товариства

19-річний досвід науково-викладацької роботи у провідних вишах країни: Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Автор та лектор таких навчальних курсів, як «Анатомія та еволюція нервової системи», «Анатомія людини», «Фізіологія центральної нервової системи та вищої нервової діяльності», «Антропологія», «Основи біології та генетики людини», «Фізіологія кровообігу», «Фізіологія крові та дихання» та ін.