Система компаній «Кока-Кола» в Україні 

Компанія «Кока-Кола» (The Coca-Cola Company) заснована 1886 року. Ця компанія розробляє і реалізує маркетингові стратегії брендів та торгових марок а також виробляє для своїх ботлерів (себто підприємств, що розливають продукцію) сиропи для напоїв під близько 400 брендами. Головний офіс компанії розташований в Атланті (Джорджія, США). «Кока-Кола» — це не лише напій або бренд, але й унікальна система із більш ніж 300 компаній, що працюють у понад 200 країнах.

Система «Кока-Кола» в Україні включає компанію ТОВ «Кока Кола УкраїнаЛімітед» та ІП «Кока Кола Беверіджиз Україна Лімітед». ТОВ «Кока-КолаУкраїна Лімітед» вирішує задачі просування брендів та контролює, що б випуск продукції відповідав високим стандартам якості, а «Кока-КолаБеверіджиз Україна Лімітед», в свою чергу, є дочірньою компанією «Кока-Кола Хеленік» — одного з найбільших ботлерів (себто виробництв, що розливають продукцію) під торговими марками «Кока-Кола» у світі.

Компанії ТОВ «Кока-Кола Україна Лімітед» та ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» є окремими суб’єктами господарювання і з юридичної точки зору, і в контексті управління. «Кока-Кола» — це не лише напій або бренд, але й унікальна система із більш ніж 300 компаній, що працюють у понад 200 країнах.

Компанія Кока-Кола (The Coca-Cola Company) створює та здійснює маркетинг брендів та торгових марок. Заснована 1886 року, ця компанія виробляє для своїх виробництв-ботлерів сиропи для виготовлення напоїв під близько 400 брендами. Також розробляє і реалізує маркетингові стратегії. Головний офіс компанії розташований в Атланті (Джорджія, США), а місцеві представництва розміщені у більш ніж 200 країнах світу.

Додаткова інформація про Компанію Кока-Кола розміщена на сайті www.сoca‑сola.com

Компанія Кока-Кола Хеленік (Coca-Cola Hellenic) – найбільший ботлер Кока-Кола за межами США – займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв на умовах франчайзингу Компанії Кока-Кола. Зареєстрована у Греції 2000 року, Кока-Кола Хеленік налічує близько 43 000 працівників.

З об’ємом продажу більш ніж 2 мільярди умовних упаковок продукції, Компанія обслуговує більше 560 мільйонів замовників щорічно. Кока-Кола Хеленік працює у 28 країнах: Австрії, Кіпрі, Греції, Італії, Північній Ірландії, Ірландії, Швейцарії, Хорватії, Чехії, Естонії, Угорщині, Латвії, Литві, Польщі, Словаччині, Словенії, Вірменії, Білорусі, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Македонії, Молдові, Чорногорії, Нігерії, Румунії, Росії, Сербії та Україні.

Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» пропонує споживачам широкий вибір продукції під торговими марками The Coca-Cola Company в різних категоріях: напої, соки, вода, холодний чай і енергетики.

Додаткова інформація про Компанію Кока-Кола Хеленік розміщена сайті www.coca‑colahellenic.com

В Україні «Кока-Кола» однією з перших міжнародних компаній виявила зацікавленість працювати на місцевому ринку. Компанія інвестує в економіку нашої країни від 1992 року. Перший завод в Україні відкрився у Львові 1994 року. А вже 1998 року на повну потужність запрацював новозбудований завод компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» біля міста Бровари, на Київщині.

Український споживач має широкий вибір продукції під торговими марками The Coca-Cola Company в різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, холодний чай, енергетики та квас.