В Україні «Кока-Кола» є однією з перших міжнародних компаній, що виявила зацікавленість працювати на місцевому ринку та почала  інвестувати в економіку нашої країни з 1992 року. Перший завод в Україні відкрився у Львові в 1994 році. 

А вже в 1998 році на повну потужність запрацював новозбудований завод біля міста Бровари, що на Київщині, який є одним із найбільших та найсучасніших в Європі.

Глобальна компанія «Кока-Кола» (The Coca-Cola Company) була заснована 1886 року. Вона розробляє і реалізує маркетингові стратегії брендів та торгових марок а також виробляє для своїх ботлерів (себто підприємств, що розливають продукцію) сиропи для напоїв під близько 400 брендами. Головний офіс компанії розташований в Атланті (Джорджія, США). «Кока-Кола» — це не лише напій або бренд, але й унікальна система із більш ніж 300 компаній, що працюють у понад 200 країнах.

Додаткова інформація про Компанію Кока-Кола розміщена на сайті www.сoca‑сola.com

Компанія Кока-Кола Хеленік (Coca-Cola Hellenic) – найбільший ботлер Кока-Кола за межами США – займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв на умовах франчайзингу Компанії Кока-Кола.Зареєстрована у Греції 2000 року, Кока-Кола Хеленік налічує близько 43 000 працівників. З об’ємом продажу більш ніж 2 мільярди умовних упаковок продукції, Компанія обслуговує більше 560 мільйонів замовників щорічно. Кока-Кола Хеленік працює у 28 країнах: Австрії, Кіпрі, Греції, Італії, Північній Ірландії, Ірландії, Швейцарії, Хорватії, Чехії, Естонії, Угорщині, Латвії, Литві, Польщі, Словаччині, Словенії, Вірменії, Білорусі, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Македонії, Молдові, Чорногорії, Нігерії, Румунії, Росії, Сербії та Україні.

Додаткова інформація про Компанію Кока-Кола Хеленік розміщена сайті www.coca‑colahellenic.com

Читати далі