Система компаній Кока-Кола в Україні здійснює ряд соціально-відповідальних проектів за такими основними стратегічними напрямками:

- покращення життя громад та молоді України, включаючи освітні проекти з роздільного сортування відходів;

- відновлення водних ресурсів;

- посилення ролі жінки в суспільстві.

Оскільки «Кока-Кола» використовує воду для виробництва своєї продукції, її відновлення – одне з глобальних зобов’язань та пріоритетних завдань для компанії в усьому світі.

Саме тому у нашому фокусі такі аспекти: ефективність використання води у виробничих операціях; спільна робота над захистом басейнів рік; залучення до цього місцевих громад.

До 2020 року «Кока-Кола» зобов’язалася повернути у природу такий самий обсяг води, який використовує для виробництва напоїв.

Досягнення такої амбітної мети стало можливим як через зменшення її використання та очищення на виробництві, так і через суспільні проекти водовідновлення – 248 проектів водного партнерства у 71 країні, орієнтованих на безпечний доступ до води, охорону водозборів і ефективного використання води. У багатьох випадках ці проекти також  сприяють покращенню санітарних умов, освіті та підвищенню рівня життя місцевого населення, допомагають громадам адаптуватися до змін клімату, поліпшити якість води, розширити біорізноманіття і підвищувати рівень поінформованості з питань водних ресурсів.

В Україні Компанія Кока-Кола співпрацює з багатьма фондами, організаціями та місцевими органами влади, щоб забезпечити доступ до безпечної води через проекти, орієнтовані на відновлення води, стале сільське господарство, поліпшення інфраструктури.

В Україні лише за останні кілька років завдяки підтримці «Кока-Кола» вдалося відновити більше  2,7 млн м3 води у Бієнкових плавнях у Миколаївській області та у Кардашинських озерах на Херсонщині.

А 2016 року було відновлено систему Кардашинських озер в Херсонській області.

Новий екологічний проект, який підтримує Фундація Кока-Кола, присвячений відновленню гідрологічного режиму Тилігульського лиману, що знаходиться на межі Миколаївської і Одеської областей.

Читати про те, як Coca-Cola покращує якість життя громад

Читати про зменшення витрат енергії

Читати про те, як Coca-Cola допомагає посилити роль українських жінок в суспільстві

Читати про проект роздільного сортування відходів