Сьогодні, 13 березня, українська команда Спеціальної Олімпіади відправилася до Австрії на зимову Олімпіаду. Проходитиме вона з 14 по 25 березня в містах Грац та Шладмінг.

Нашу країну на 11-х Іграх представляє 24 участники, які змагатимуться в гірськолижному спорті, лижних гонках та хокеї на підлозі. Щиро вболіваємо за них та обіцяємо повідомляти всі важливі новини.

Тренування наших атлетів на Протасовому яру в Києві

Нагадуємо, що Спеціальна Олімпіада опікується людьми з особливостями розвитку. Це чи не найбільший світовий спортивний рух, що об’єднує таких людей. Всього налічується приблизно 4,2 мільйони атлетів у 170 країнах, і вони займаються 32 різновидами олімпійського спорту.

Всеукраїнська громадська неприбуткова організація інвалідів Спеціальна Олімпіада України об'єднує 19 тисяч спортсменів з 21-го регіону країни. Вона була заснована ще 1991 року.

Компанія Кока-Кола вже багато років підтримує Спеціальну Олімпіаду. А цього року навіть відправила з нашими спортсменами власноруч зроблені серця з побажаннями. Сподіваємося, що підтримка буде відчутною!

 

Фото: Олег Герасименко