ПРО БРЕНД

 • Coca-Cola

  Coca-Cola

  Мабуть, ні для кого не секрет, що Coca-Cola є найпопулярнішим безалкогольним напоєм у світі. Її винайшов у далекому 1886 році доктор Джон С. Пембертон, фармацевт з Атланти, штат Джорджія, змішавши воду та сироп, що пропонувався в якості ліків від різноманітних хвороб, таких як головний біль, застуда та нервові розлади.

  Назву для нового напою придумав бухгалтер Пембертона на ім’я Френк Робінсон, який написав слова Coca-Cola фігурними буквами. До речі, логотип напою з тих часів практично не змінювався. Регулярне виробництво Coca-Cola почалося у 1887 році, а торговельну марку було зареєстровано у 1893.

  З тих часів Coca-Cola – це бренд №1 у світі. В Україні Coca-Cola з'явилася у 1992 році, і відтоді цей напій дарує задоволення з кожним ковтком.

  Секрет рецепту напою тримається компанією «Кока-Кола» в найсуворішому секреті і є комерційною таємницею. Згідно зі статутом, тільки 3 високопоставлені члени компанії можуть одночасно знати формулу цього компоненту. Крім того, кінцевим заводам, що розливають Кока-Колу, дозволено лише злегка варіювати склад залежно від місцевих постачальників сировини.

 • Coca-Cola light

  Coca-Cola light

  Coca-Cola Light — це газований напій без цукру. Він несе унікальне задоволення та м’який освіжаючий смак, при цьому енергетична цінність всього лише 1 калорія. Coca-Cola Light для тих, хто прагне постійно бути в гарній формі, та при цьому не бажає відмовлятися від улюбленого смаку. Coca-Cola Light є ідеальною пропозицією для всіх жінок, які хочуть насолоджуватися неповторним смаком Coca-Cola та не вагатися між смаком і підрахунком калорій.

  Coca-Cola Light було введено в Україні в 2002 роціі, та вона одразу отримала високу оцінку від споживачів за її неповторний смак та турботу про здоров’я.

 • Fanta

  Fanta

  Introduced in 1940, Fanta is the second oldest brand of The Coca-Cola Company and our second largest brand outside the US. Fanta Orange is the leading flavor but almost every fruit grown is available as a Fanta flavor somewhere.  Consumed more than 130 million times every day around the world, consumers love Fanta for its great, fruity taste.

 • Sprite

  Sprite

  Sprite – це вибуховий, освіжаючий смак лимона і лайму та шалений драйв кожного дня! Sprite дає тобі свободу від спраги і заряджає тебе свіжістю! Цей вибухово-освіжаючий напій був вперше представлений у США в 1961 році. Сьогодні Sprite продається у більш ніж у 190 країнах світу та є одним з найпопулярніших газованих напоїв. 

  Крім тебе, ще мільйони людей віддають перевагу Sprite за його освіжаючий смак, який бездоганно втамовує спрагу. Sprite – це напій, який надихає тебе бути «на піку» у всьому, що ти робиш та відчуваєш. Sprite – це напій для тих, хто відчуває внутрішню свободу та бажає виразити свою індивідуальність. 

  Sprite – вибухни свіжістю!

 • Schweppes

  Schweppes

  Schweppes – це газований безалкогольний напій, що підкреслює індивідуальність та має благородний смак. Торгова марка Schweppes була заснована швейцарським годинникарем і вченим-аматором Якобом Шевппом в 1783 році. Саме він винайшов спосіб промислового виробництва Schweppes і відкрив у Лондоні перший завод з виробництва напою. До речі, вперше слово «содова» було вжито саме в рекламі Schweppes.

  Schweppes підкреслює твою індивідуальність, дозволяє відчути всю насолоду дорослого життя.

  У квітні 2017 року до смаків до смаків Schweppes Bitter Lemon та Schweppes Indian Tonic додалися два нових ‒ Pink Grapefruit та Mojito.

  Schweppes. Піддайся спокусі.

 • BonAqua

  BonAqua

  BONAQUA® – це природна питна вода з артезіанських свердловин, яка не містить жодних штучних домішок. Видобувається BONAQUA® на глибині 220 і 380 метрів із Сеноманського та Юрського водоносних горизонтів, що утворилися сотні мільйонів років тому. Щільні шари земних порід захищають воду цих горизонтів від зовнішнього впливу. Від моменту видобутку до розливу у пляшки на підприємстві «Кока-Кола Беверіджиз Україна» BONAQUA® проходить лише механічну фільтрацію, таким чином її природний мінеральний склад залишається незмінним, яким його створила природа. 

  BONAQUA® проходить перевірку у відділі якості за 15 показниками та повністю відповідає жорстким вимогам Системи якості компанії «Кока-Кола», яка висуває однакові вимоги та норми до своєї продукції в усіх 206 країнах, де продаються напої компанії.

  Нова пляшка BONAQUA — унікальної ЕКОформи, що містить на 20% менше пластика, що, в свою чергу, дає значну економію природних ресурсів, до того ж пляшки набагато легше утилызувати, адже завдяки зниженому вмысту пластика пляшки легко скручуються.

 • FUZE TEA

  FUZE TEA

  Fuzetea – це новий бренд холодного чаю, який здивує несподіваним поєднанням смаків натурального чаю, соковитих фруктів та запашних квітів.

  Fuzetea в Україні представлений у чотирьох смаках: чорний чай зі смаком лимона, чорний чай зі смаком персика та троянди, чорний чай зі смаком лісових ягід та гібіскуса, зелений чай зі смаком манго та ромашки.

  Приділи собі трохи часу та насолодись унікальним поєднанням смаків, який нікого не залишить байдужим.

 • Powerade

  Powerade

  Powerade – це низькокалорійний спортивний ізотонічний напій, до складу якого входять електроліти, які сприяють підтриманню електролітного балансу протягом тривалих фізичних навантажень, вуглеводи, які можуть слугувати джерелом енергії для організму, а також вітамін В6, який сприяє зменшенню почуття втоми та почуття виснаженості*.

  Powerade створений спеціально для людей, які займаються спортом або мають справу з тривалими фізичними навантаженнями.  

Ми у соціальних мережах

СЛІДКУЮТЬ
ПІДПИСАЛИСЯ
СЛІДКУЮТЬ