ПРО БРЕНД

 • Coca-Cola

  Coca-Cola

  Мабуть, ні для кого не секрет, що Coca-Cola є найпопулярнішим безалкогольним напоєм у світі. Її винайшов у далекому 1886 році доктор Джон С. Пембертон, фармацевт з Атланти, штат Джорджія, змішавши воду та сироп, що пропонувався в якості ліків від різноманітних хвороб, таких як головний біль, застуда та нервові розлади.

  Назву для нового напою придумав бухгалтер Пембертона на ім’я Френк Робінсон, який написав слова Coca-Cola фігурними буквами. До речі, логотип напою з тих часів практично не змінювався. Регулярне виробництво Coca-Cola почалося у 1887 році, а торговельну марку було зареєстровано у 1893.

  З тих часів Coca-Cola – це бренд №1 у світі. В Україні Coca-Cola з'явилася у 1992 році, і відтоді цей напій дарує задоволення з кожним ковтком.

  Секрет рецепту напою тримається компанією «Кока-Кола» в найсуворішому секреті і є комерційною таємницею. Згідно зі статутом, тільки 3 високопоставлені члени компанії можуть одночасно знати формулу цього компоненту. Крім того, кінцевим заводам, що розливають Кока-Колу, дозволено лише злегка варіювати склад залежно від місцевих постачальників сировини.

 • Coca-Cola light

  Coca-Cola light

  Coca-Cola Light — це газований напій без цукру. Він несе унікальне задоволення та м’який освіжаючий смак, при цьому енергетична цінність всього лише 1 калорія. Coca-Cola Light для тих, хто прагне постійно бути в гарній формі, та при цьому не бажає відмовлятися від улюбленого смаку. Coca-Cola Light є ідеальною пропозицією для всіх жінок, які хочуть насолоджуватися неповторним смаком Coca-Cola та не вагатися між смаком і підрахунком калорій.

  Coca-Cola Light було введено в Україні в 2002 роціі, та вона одразу отримала високу оцінку від споживачів за її неповторний смак та турботу про здоров’я.

 • Fanta

  Fanta

  Introduced in 1940, Fanta is the second oldest brand of The Coca-Cola Company and our second largest brand outside the US. Fanta Orange is the leading flavor but almost every fruit grown is available as a Fanta flavor somewhere.  Consumed more than 130 million times every day around the world, consumers love Fanta for its great, fruity taste.

 • Sprite

  Sprite

  Sprite – це вибуховий, освіжаючий смак лимона і лайму та шалений драйв кожного дня! Sprite дає тобі свободу від спраги і заряджає тебе свіжістю! Цей вибухово-освіжаючий напій був вперше представлений у США в 1961 році. Сьогодні Sprite продається у більш ніж у 190 країнах світу та є одним з найпопулярніших газованих напоїв. 

  Крім тебе, ще мільйони людей віддають перевагу Sprite за його освіжаючий смак, який бездоганно втамовує спрагу. Sprite – це напій, який надихає тебе бути «на піку» у всьому, що ти робиш та відчуваєш. Sprite – це напій для тих, хто відчуває внутрішню свободу та бажає виразити свою індивідуальність. 

  Sprite – вибухни свіжістю!

 • Schweppes

  Schweppes

  Schweppes – це газований безалкогольний напій, що підкреслює індивідуальність та має благородний смак. Торгова марка Schweppes була заснована швейцарським годинникарем і вченим-аматором Якобом Шевппом в 1783 році. Саме він винайшов спосіб промислового виробництва Schweppes і відкрив у Лондоні перший завод з виробництва напою. До речі, вперше слово «содова» було вжито саме в рекламі Schweppes.

  Schweppes підкреслює твою індивідуальність, дозволяє відчути всю насолоду дорослого життя.

  У квітні 2017 року до смаків до смаків Schweppes Bitter Lemon та Schweppes Indian Tonic додалися два нових ‒ Pink Grapefruit та Mojito.

  Schweppes. Піддайся спокусі.

 • BonAqua

  BonAqua

  BONAQUA® – це природна питна вода з артезіанських свердловин, яка не містить жодних штучних домішок. Видобувається BONAQUA® на глибині 220 і 380 метрів із Сеноманського та Юрського водоносних горизонтів, що утворилися сотні мільйонів років тому. Щільні шари земних порід захищають воду цих горизонтів від зовнішнього впливу. Від моменту видобутку до розливу у пляшки на підприємстві «Кока-Кола Беверіджиз Україна» BONAQUA® проходить лише механічну фільтрацію, таким чином її природний мінеральний склад залишається незмінним, яким його створила природа. 

  BONAQUA® проходить перевірку у відділі якості за 15 показниками та повністю відповідає жорстким вимогам Системи якості компанії «Кока-Кола», яка висуває однакові вимоги та норми до своєї продукції в усіх 206 країнах, де продаються напої компанії.

  Нова пляшка BONAQUA — унікальної ЕКОформи, що містить на 20% менше пластика, що, в свою чергу, дає значну економію природних ресурсів, до того ж пляшки набагато легше утилызувати, адже завдяки зниженому вмысту пластика пляшки легко скручуються.

 • Powerade

  Powerade

  Powerade – це низькокалорійний спортивний ізотонічний напій, до складу якого входять електроліти, які сприяють підтриманню електролітного балансу протягом тривалих фізичних навантажень, вуглеводи, які можуть слугувати джерелом енергії для організму, а також вітамін В6, який сприяє зменшенню почуття втоми та почуття виснаженості*.

  Powerade створений спеціально для людей, які займаються спортом або мають справу з тривалими фізичними навантаженнями.  

Ми у соціальних мережах

СЛІДКУЮТЬ
ПІДПИСАЛИСЯ
СЛІДКУЮТЬ