Легендарна контурна пляшка Cola-Cola вже більше століття надихає художників створювати свої картини та інсталяції. Але ще один важливий аспект у таких мистецьких проектах - це рісайкл або повторне використання матеріалів, що є важливою темою для усієї компанії.

Тому розповідаємо про один із варіантів, на що можна перетворити усім знайому пляшку.

Художник Расс Морган дає нове життя пляшкам та іншим ужитим скляним речам, створюючи з них люстри. Особливо йому подобається працювати з контурними пляшками Cola-Cola.

upcycled-clear-glass-bottle-chandelier-400-242-300-f27d6f4a.jpg

Расс починав працювати над такими рісайкл-витворами, коли він познаходив багато уламків скла на пляжі біля свого будинку. У своїх інсталяціях він використовував також іржаві цвяхи, уламки кераміки та інші речі - непотріб, на перший погляд. Спочатку він нікому не розповідав про свої творіння, бо це здавалось йому дивним. Але його люстри з пляжного скла побачила подруга, що працювала з сучасним мистецтвом, і тепер його вони користуються попитом.

Тим більше, зробити люстру саме з контурних пляшок Cola-Cola легше, ніж з випадкового скла. Крім того, коли художник розмірковує про те, що робить ці люстри такими цінними, він говорить про ностальгію та спогади, які навівають ці пляшки.

А познайомитися ближче з роботами Моргана можна на його сайті