Новорічні свята неможливо уявити без Coca-Cola: без святкових пісень, що з першим снігом починають лунати у кожного в голові, без традиційного Санта-Клауса, якого ми добре знаємо завдяки рекламі Coca-Cola, зрештою, без улюбленого напою на святковому столі.

І також неможливо уявити зиму без традиційних сюрпризів від компанії! До речі, у тебе ж лишились склянки від Coca-Cola з минулих свят? Час поповнювати колекцію подарунків.

Цьогорічна новорічна акція від Coca-Cola вже стартувала, правила прості й знайомі: купуй новорічні пляшки Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta Апельсин і Sprite, збирай бали та обмінюй їх на подарунки.

Кришечки від півлітрових та літрових пляшок принесуть по одному балу, а від півторалітрових та дволітрових – по два.

Про пункти обміну

Цього року обмін подарунків Coca-Cola буде проходити у відділеннях «Нової Пошти», у 120 пунктах по всій Україні. Старт обміну – 15 грудня, а завершиться він не раніше всіх новорічних свят – 14 січня.

Обмін відбуватиметься три дні на тиждень – з четверга по суботу. Інформацію про найближче відділення можна отримати від оператора гарячої лінії Coca-Cola за телефоном 0 800 30 8008 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по Україні безкоштовні).

З детальними умовами акції можна ознайомитися на сайті.

Збирай кришечки та отримуй новорічні подарунки від Coca-Cola!

Про подарунки

5 балів – це ялинкова прикраса. До речі, радимо встигнути зібрати невелику колекцію та прикрасити свою ялинку в стилі Coca-Cola.

15 балів – це вже ведмедик, м’яка іграшка, яку зручно буде тут же, з допомогою «Нової пошти», відправити своїм рідним та друзям.

25 балів – чарівна куля, разом з якою свято лишатиметься з тобою в будь-яку пору року.

Отож, готуйся зустрічати Новий рік разом з Coca-Cola!