Новий рік та Різдво мабуть, найбільш очікувані свята для дітей по всьому світі. Це той час, коли у повітрі пахне мандаринами, навкруги переливаються кольорові вогники, а дітлахи та дорослі чекають надзвичайного новорічного дива.

Coca-Cola вирішила не чекати Діда Мороза, а робити дива своїми руками.

herson

Кожен рік під час зимових канікул компанія Coca-Cola дарує свято малечі з дитячих будинків. Новорічний Благодійний Караван Coca-Cola розпочався на День Святого Миколая та привітав з Новим роком і Різдвом понад 800 дітей з різних куточків України. Співробітники компанії завітали до 4 міст і відвідали 8 дитячих соціальних закладів у Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Полтавській, Харківській та Херсонській областях. У Житомирі Благодійний Караван підтримав Свято Різдва для 00 сімей, що виховують дітей з обмеженими можливостями.

Svyatogorsk

Дітлахи ретельно готувалися до приїзду гостей та з надзвичайним натхненням розповідали вірші, співали новорічні пісні, ділилися з гостями своїми мріями, а у Новоград-Волинському навіть влаштували ігро-дисктотеку.

 «Coca-Cola завжди в центрі всього цікавого, важливого та веселого! Найбільша радість для нас – бачити щирі посмішки на дитячих обличчях. Ми дуже щасливі, що привезли різдвяне тепло та святковий настрій цим діткам», — розповідає про поїздку в школу-інтернат міста Новоград-Волинський Віталій Войтко, керівник з продажів у Житомирській філії «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

novgorod_volynskiy

Благодійний Караван вже став доброю традицією, тож неодмінно відбудеться знову! Coca-Cola продовжуватиме робити добрі справи. А яке диво своїми руками обіцяєте зробити ви? :)