За стільки років вийшло безліч роликів Coca-Cola до свят. Вони різні, але у бішості різдвяних відео є кілька спільних рис. По-перше, вони завжди пробуджують святковий настрій. По-друге, вони розповідають, що Санта, звісно, може нам допомоги, але справжні дива ми творимо самі - коли робимо щасливими наших близьких або навіть допомогаємо незнайомим.

Зібрали кілька чудових надихаючих відео, що нагадають вам, за що ми всі так любимо свята. 

Christmas Coke Bottles Caroling, 1959

Вінтажний чорно-білий ролик. 50-ті завершуються, а знамениті контурні пляшки Coca-Cola в святкових капелюхах співають Marry Christmas, поки сипле сніг. Максимальна концентарція різдвяного настрою.

I’d like to teach the world to sing, 1980

У цьому ролику навіть Санти немає, але точно є різдвяний дух, знайомі чи вже трохи підзабуті персонажі "Діснею" та пісня, слова которої і сам починаєш повторювати під кінець.

Різдвяна борода в Аргентині, 2007

Трохи “бородатих” жартів від Coca-Cola під девізом Let’s spread The Christmas Spirit! Ролик вчить, що для того, щоб поширювати дух Різдва, слід просто робити добрі справи, а борода - це лише веселий атрибут.


Справжній Санта в Бразилії, 2012

Що знають про Різдво та Санта-Клауса маленькі бразильці, що живуть в крихітному селищі, де навіть немає електрики? “Він зовсім маленький та їздить на верблюді”, - приблизно так вони його уявляють. В рамках кампанії Acredite na magia (Повір у чари) Coca-Cola вирушила в довгу дорогу та взяла з собою справжнього Санту, щоб показати його дітям.


Білі ведмеді, 2012

Цих ведмедів ви точно маєте пам’ятати. Може, навіть збирали кришечки, щоб отримати склянки з ними? Або у вас була улюблена серія про цю сім’ю полярних мешканців? В будь-якому випадку варто подивитись хоча б один з роликів з ведмедями, щоб розбудити новорічний настрій.


Coca-Cola Christmas Balloons, 2013

А що б ви обрали: гарантований подарунок для себе чи сюрприз для незнайомої людини? Відео про те, що другий варінт зазвичай приносить більше радості.


Сніг у подарунок: від Фінляндії Сінгапуру, 2014

Це також відео про те, що емоції - найкращий подарунок. Уявіть, як би ви зраділи, якби жили в спекотному Сінгапурі та раптом побачили б там справжній сніг, який вам “відправляють” мешканці батьківщини Санта-Клауса.


Give a little happiness, 2014

Чудове відео про те, що кожен з нас може стати Сантою без усіляких чарів - достатньо лише зробити щось приємне для інших. Хіба це теж не магія?

Міст для Санта-Клауса, 2015

Маленький хлопчик залишає послання для Санти у пляшечці з-під  Coca-Cola. Звісно, Санта його почує, адже у хлопчика є люблячий батько та стільки друзів, які допоможуть виконати заповітне бажання.  


Magic Trick, 2015

І знову історія про те, що підтримка та любов близьких - це і є насильніші та найдобріші чари.    


Вантажівки з Coca-Cola вже тут. Свято наближається! 2016

І на завершення нагадуємо, що свято вже близько!


До речі, новорічна акція від Coca-Cola триває - час збирати кришечки та обмінювати їх на подарунки!