Нещодавно ми писали, що в Україні стартував проект «Я зможу! Натхнення. Можливості. Успіх», який був створений Фондом Олени Пінчук за підтримки Фундації Кока-Кола.

І в ньому беруть участь жінки, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі в політиці, бізнесі, моді, соціальних та благодійних проектах. Вони будуть ділитися своїми історіями про досягнення та падіння, і підтримувати молодих жінок, які знаходяться на початку свого шляху.

До речі, наступна зустріч з менторами проекту відбудеться 2 лютого, реєструйся

І щоб надихнути ще більше молоді, ці відомі українки записали короткі відеоінтерв’ю, у яких вони розповіли про свої життєві історії.

Обов’язково радимо переглянути ці відео, а поки навіть пропонуємо невелику підбірку.

Ментор проекту Лєра Бородіна - засновниця сервісів «Oh My Look!» та «G.Bar», які кожного дня роблять дівчат України та Європи трішки щасливішими.

«У мене є дві великі мрії. Я хочу побудувати по-справжньому Вау-сервіс, місце, яке буде прикладом крутих послуг. Це неймовірно складно, скрупульозно, там купа важливих деталей, історія, пов'язана з навчанням, інтеграцією якихось особистих правил і цінностей. Друга мрія - створити абсолютно унікальну корпоративну культуру. Я дуже багато часу проводжу на роботі. Коли вас п'ятеро, зберігати корпоративну культуру і класний дух нескладно. Але от коли вас двісті або триста чоловік - це більше продумана стратегія і більш складні кроки».  


Ще одна історія, що надихає, від Соні Забуги, головного редактора журналу ELLE Україна. "На 4-му курсі я дуже переживала з приводу того, що всі мої одногрупники вже десь працюють і тільки я ходжу на пари. Я дуже боялася, що не зможу себе реалізувати, не зможу знайти роботу, цікаву та важливу для мене. І тут стався випадок в моєму житті. Мені подзвонила одногрупниця і сказала, що готується проект, де потрібні люди зі знанням французької мови. Завдяки цьому проекту я потрапила в прес-відділ до Володі Нечипорука. А у якийсь момент моє життя різко змінилося - з передбачуваного, розміреного середовища я потрапила в світ, де все вирувало, де кожен день були якісь нові люди. Зірки українського шоу-бізнесу приходили до нас в офіс і сідали прямо у мене перед очима. Я пам'ятаю, що очманіла від цієї по-хорошому класної атмосфери, яка на мене в якийсь момент обрушилася, і зрозуміла, що я не хочу звідси йти".


"Це смішно, коли у тебе в школі з української мови було «3», а зараз ти видаєш книжки, які знає вся Україна", - говорить Дана Павличко, ментор проекту. Один її дідусь Дмитро Васильович Павличко – відомий поет, інший її дідусь - Павло Загребельний. І Павличко і Загребельний є в шкільній програмі. Сама ж Дана є директором видавництва "Основи", а розповідає вона про те, як важливо забути про шаблони.