Друзі, не втомлюємося нагадувати, що в Україні стартував проект «Я зможу! Натхнення. Можливості. Успіх», який був створений Фондом Олени Пінчук за підтримки Фундації Кока-Кола.

І в ньому беруть участь жінки, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі в політиці, бізнесі, моді, соціальних та благодійних проектах. Вони будуть ділитися своїми історіями про досягнення та падіння, і підтримувати молодих жінок, які знаходяться на початку свого шляху.

Щоб надихнути ще більше молоді, ці відомі українки записали короткі відеоінтерв’ю, у яких вони розповіли про свої життєві історії.

Обов’язково радимо переглянути ці відео, а поки навіть пропонуємо невелику чергову підбірку.

Тетяна Гриньова, блогер, співзасновниця bit.ua та Fitness Geek Camp, зараз викладає Медіаменеджмент в університеті, де колись вивчала математику - так цікаво склалося життя. А у своєму зверненні вона розповідає про те, як важливо, коли в тебе вірять на самому старті та чому варто брати на себе відповідальність. А також про те, як у неї вийшло не зламатися в складній ситуації та зрозуміти, що, зрештою, ти можеш все.

“Це дуже добре, коли на акторський не вступаєш з першого разу. Я вважаю, це корисно, коли тобі не падає все з неба. І от коли тобі в приймальній комісії всі ті корифеї скажуть, що ви профнепридатний, що темпераменту у вас немає, голосу у вас немає… Коли тобі ще всі родичі розкажуть, куди ти ідеш, і сусіди, і знайомі, і твої конкуренти… І якщо ти попри все це все одно ідеш до своєї мрії, от тут ти гартуєшся і доводиш перш за все собі, чого ти вартий”, - розповідає акторка та громадська активістка Римма Зюбіна.

А голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська вважає, що у будь-якій справі дуже важливо спокійно та достойно очікувати, поки прийде результат. І усім радить знайти свою унікальність, розвинути її, дати їй вирости. Бути відповідальною та порядною, і тоді за тобою піде багато людей.

“Для мене успіх – це найвища оцінка того, що роблю. Успіх – це складно тоді, коли вигадуєш штучні якісь критерії цього поняття. Якщо для тебе це нормально, органічно зрозуміти, що є успіх, тоді все просто» - говорить Данилевська.