456

Сoca-Cola – це свято, яке завжди зі мною. Ще змалечку смак Сoca-Cola був для  мене улюбленим та особливим. Але бренд-амбасадором Сoca-Cola я стала будучи вже дорослою, коли вивчила додаткову інформацію про бренд,  що допомогла мені впевнитись у своєму виборі. Особливим етапом для мене була учать у програмі для бренд-амбасадорів, яка надихнула мене та дала можливість відкритись ще більше.

У кожного з нас є свої цінності, які залишаються з нами на все життя. Для мене Сoca-Cola – це не тільки стандарт високої якості, а й приклад  для наслідування високого рівня життя, який залежить від нас з вами. Участь у програмі дала мені більше жаги до знать та надихнула на нові досягнення. Я стала більш активною і впевненою у собі. Ці відчуття залишаться зі мною назавжди.
Одного разу моя маленька племінниця мене запитала: «Чому потрібно ділитись з іншими, якщо вони не діляться зі мною?». А я їй відповіла: «Дарувати або давати набагато приємніше, ніж брати, бо добро завжди повертається, і це – найцінніше, що є в житті. Потрібно ділитися радістю». Цього мене кожного дня навчає Сoca-Cola.

Як і враження, які подарувала участь у програмі. Наприклад, мені сподобалося вітати людей з «Днем народження Сoca-Cola». Вони були дуже здивовані, коли дізнались, про вік Coca-Cola :)
Було дуже круто відчути себе корисною з проектом «Green Day» в парку Нивки. Ми прибрали стільки сміття! А перехожі надихалися нашим прикладом і приєднувалися до нашого «суботника».

 Мені дуже імпонує те, що компанія Сoca-Cola має за мету вирішення серйозної глобальної проблеми – ожиріння. Потрібно зрозуміти, що жоден харчовий продукт сам по собі не є причиною ожиріння, важлива вся сума калорій. Тому ми пропонуємо дуже широкий асортимент напоїв та пропагуємо активний, здоровий та збалансований спосіб життя. Багато людей вважають, що цукор, що міститься у Сoca-Cola викликає звикання, але це не так. Немає жодних обґрунтованих досліджень, які б це підтверджували.

Наша роль – Посланців – у програмі дуже відповідальна, адже ми – обличчя компанії, її візитівка. В кожному з нас живе потенційний лідер, і іноді достатньо маленького поштовху, щоб відкрити його у собі. 

Slide show:Anastasia Tymoshenko