Ksenia Bulgakova

Ксенія Булгакова, амбасадор Компанії Кока-Кола


Ми в Компанії Кока-Кола вважаємо, що наша найважливіша місія – давати людям можливість щодня дивитися на  світ по-новому, дарувати моменти натхнення і щастя, створювати маленькі свята, традиції та цінності і перетворювати мрії на реальність. Саме тому Компанія Кока-Кола започаткувала безліч ініціатив з підтримки здорового способу життя, спорту, мистецтва, еко-культури у світі та Україні.

Але, окрім натхнення, для нас важливо розповісти якнайбільше та якнайцікавіше про продукти та саму компанію, адже довіра споживачів – найбільша цінність для бренду. Саме тому щороку ми обираємо Посланців або Амбасадорів Соса-Cola, які живуть цінностями Компанії Кока-Кола. 

До цієї програми може потрапити будь-який член команди Компанії Кока-Кола. Але той, хто більше звичайного цікавиться історією брендів, технологією виробництва, активно бере участь у різних програмах Coca-Cola в Україні та розділяє мрії й прагнення Компанії.

Ksenia Bulgakova

Ксенія Булгакова, амбасадор Компанії Кока-Кола


Ксенія Булгакова, один з амбасадорів Компанії, розповідає про свої враження та новий досвід від участі у програмі Посланців Соса-Cola.

Моя історія зовсім коротка. Якось я їхала в таксі і ми з водієм розговорились про роботу, я сказала де працюю і його реакція була така: «Та Сoca-Cola - то хімія, не можна її пити». Пропрацювавши в компанії більше трьох років і не один раз обговоривши з відділом якості продукт в усіх деталях, мені стало дещо смішно, але в той самий час цікаво – чому? Адже будучи не працівником компанії, можна ж прочитати який склад продукту і зробити свої висновки? Всі інгредієнти написані на етикетці, і кожен інгредієнт можна ж перевірити? Це я йому і сказала. Що якщо б продукт був шкідливим для здоров’я, то МОЗ України (та й інших 206 країн) обов’язково б писали про те, що продукт може зашкодити. Але ж після всіх аналізів і дослідів було доведено, що напої є абсолютно безпечними для здоров’я. На що він мені відповів – «Може, ви й праві, не можна вірити всьому, що пишуть в газетах…»

Спробуйте й ви стати Посланцем Сoca-Cola – це змінить ваше життя!