Tkovalchuk

Минулого тижня своїми враженнями від участі у програмі Посланців Coca-Cola ділилася чарівна Ксенія Булгакова. Сьогодні ж ви маєте змогу познайомитися зі справжньою еко-активісткою Тетяною Ковальчук, яка розповість, що змінилося у її житті з програмою Амбасадорів Coca-Cola.

"Посланцем Соса-Cola я стала, напевно, у далекому 2001 році, коли навчалась у США. Пам’ятаю, наскільки мене вразили популярність, якість та об’єми споживання продукції Компанії Кока-Кола, сучасне холодильне та торгівельне обладнання. І саме тоді з’явилася мрія працювати у Соса-Cola. І моя мрія дуже скоро - у 2004 році. До речі, у лютому цього року виповнилося 10 років від мого першого робочого дня в цій Компанії.
Але статус справжнього Посланця Соса-Cola я отримала після тренінгу в 2012 році, який став для мене гарною нагодою проявити свій творчий потенціал, оптимізм та знання, щоб стати справжнім послом нашого бренду.

Бути бренд-амбассадором Сoca-Cola для мене означає своїм прикладом та діями підтримувати нашу категорію та бренди щодня, допомагати людям дізнатися більше про наші продукти та всі ті добрі справи, що Компанія робить для суспільства. Я намагаюся брати активну участь в активностях Сoca-Cola та заохочую своїх близьких і знайомих. До речі, коли в нашому офісі проходила акція зі збору відпрацьованих батарейок «Що робити з використаними батарейками», я стала кращим офісним «екофаном» зібравши  72 батарейки! Я продовжую робити це і далі, а також так чинять мої родичі та друзі. А нещодавно в нашому під’їзді багатоповерхового будинку з’явився спеціальний контейнер для збору відпрацьованих батарейок.

Будучи Посланцем бренду, я отримала океан яскравих вражень від мого улюбленого бренда. Найбільше запам’ятався візит до редакції видавництва «Бурда Холдинг» на «День народження Сoca-Cola» 8-го травня. Персонал редакції був дуже здивований нашому візиту і водночас приємно вражений увагою. Ми принесли з собою кошики з інгредієнтами напою Сoca-Cola, розповіли декілька історій про бренд, а також подарували смачні тістечка та збірки рецептів з Сoca-Cola. Нас теж не відпустили з пустими руками, вручили журнали «Active Life», «Ліза»,«Добрые советы» та пообіцяли святкувати День народження Coca-Cola щороку :).

Окрім цього, я багато дізналася про правильну гідратацію організму, інгредієнти та харчові добавки, які покращують та захищають якість нашої продукції. Жодна харчова добавка не може бути використана, якщо повністю не дозволена та погоджена українським та європейським законодавством, а отже, продукція Компанії Кока-Кола абсолютно безпечна для мого здоров’я і здоров’я моїх близьких.

Я вважаю, що у програмі Посланців велике значення мають лідери. Їх завдання – допомогти Посланцям-початківцям зрозуміти важливість їх ролі і надати можливість повністю реалізувати свій потенціал, заохочувати та відзначати кожного з них, незалежно від того, наскільки великим чи малим був його внесок у програму. Сьогоднішні лідери подають приклад для лідерів завтрашнього дня і несуть відповідальність за те, що люди закохуватимуться в Coca-Cola й завтра."