Кожна велика справа починається з маленького кроку. Саме таким кроком, а точніше стрибком, у напрямку екологічної свідомості став екологічний форум Climate Change Camp, що відбувся минулого року.
Протягом трьох днів і ще декілька тижнів потому натхнення зашкалювало! Вже тоді хотілось вірити, що така кількість свідомих, натхненних та рішуче налаштованних людей зібралися разом не  останній раз. Саме так і сталося – у серпні 2014 завдяки Фонду Віктора Пінчука та Coca-Cola Foundation, незважаючи на всі труднощі та неприємні несподіванки, відбувся другий Climate Change Camp.
Усі з нетерпінням чекали на цьогорічний еко-форум в Пущі Водиці – старі знайомі, нові зустрічі, екологічна спільнота, натхненні проекти, а головне – очі! Сотні очей учасників та організаторів заходу, сповнені вогню ідей та емоцій. Настрій табору створювали всі разом та кожний окремо: шалені волонтери, неймовірна music-team, зважені та водночас творчі організатори івенту та команда менторів надихали на плідну роботу над проектами усі 3 дні. Та й самі учасники не відставали – вони наповнили своїми думками та ідеями весь простір кемпу. 
Дев’ять команд стипендіатів працювали над проектами наступних напрямків: управління водними ресурсами, контроль та утилізація відходів, «зелена енергія», а також соціальні ініціативи, що впливають на збереження загальної екосистеми світу. Завданням кемперів було не тільки придумати і розробити цікаву ідею еко-проекту, але й презентувати її максимально круто усім учасникам та спеціальному жюрі менторів, до складу якого увійшли відомі стартапери, спеціалісти в галузі «зеленої енергетики» і представники компанії Coca-Cola Foundation. Після виступу усіх команд, члени жюрі швидко визначилися зі своїм рішенням. Учасники кемпу також обрали своїх фаворитів.
І за сумарними баллами була визначена перша трійка фаворитів: 
ІІІ місце – "EnergyLife"
Займатися спортом, виробляючи енергію для суспільного користування? Ці молоді ентузіасти кажуть, що таке можливо :)
Супер-динамічна презентація та цікава ідея зробили своє – вітаємо з третім місцем!
climate-change-camp-2014-03

ІІ місце – "Smartmall" та "FreeSun"
Вибрати «срібного» призера було важко, тому друге місце розділили між собою дві команди. Представники проекту Smartmall змогли переконати менторів у необхідності складання рейтингу екологічної та загальної привабливості торгівельних центрів України, а команда FreeSun вкотре підняла одну з найактуальніших тем сучасного енергозбереження – використання сонячної енергії. Вітаємо із впевненим стартом!
climate-change-camp-2014-04

І місце – "Battle за воду"
Проект, що зірвав овації як менторів, так і усієї зали! Хлопці та дівчата обіцяють заполонити інтернет-простір мотивуючими роликами про необхідність економії водних ресурсів. Перший ролик був продемонстрований безпосередньо на форумі! Оперативність, неординарний підхід та неймовірна командна робота – цьогорічний рецепт успіху від переможців! 
climate-change-camp-2014-05

Члени жюрі відмітили ще один проект – «Еко-зупинка». Перші кроки з його реалізації лідер проекту Віталік зробив вже на форумі – зібрано 200 кришочок як матеріал для майбутньої еко-зупинки у місті Дубно, Рівенської області, і це тільки початок ;)
climate-change-camp-2014-06

Заключною зупинкою триденного еко-марафону стала захоплююча екскурсія на завод «Соса-Сola». Здавалося, ми поринули у казкову історію улюбленного напою, знайомого з дитинства. Яскравий музей, цікава прогулянка виробничим цехом, пізнавальний фільм про Сoca-Cola та дегустація смачного напою – і байдужих не залишилося :)
climate-change-camp-2014-07

Учасники другого щорічного еко-форуму отримали максимум позитивного настрою, перспективного налаштування та неймовірний старт для втілення своїх проектів у життя.
Climate Change Camp 3? Чекаємо, сподіваємось, готуємо наші голови до наступної «еко-натхненної хвилі»!