На цьому тижні Беатріс Перез, яка очолює напрямки зв’язків з громадськістю та сталого розвитку в The Coca-Cola Company, мала можлівість приєднатися до президента та виконавчого директора Джеймса Квінсі та інших лідерів Coca-Cola і представляти нашу компанію на 48-му щорічному з'їзді Всесвітнього економічного форуму (WEF) у Давосі.

Наводимо її коментарі з цього приводу.

Ми використовуємо цьогорічне зібрання, що скликає 3000 найвпливовіших лідерів уряду, бізнесу, громадянського суспільства, науки, мистецтва та засобів масової інформації навколо теми "Створення спільного майбутнього в роз'єднаному світі", як місце для представлення нашої нової концепції "Світ без відходів" та інших ключових кроків, які ми робимо для відповідального розвитку нашого бізнесу.

Наше бачення "Світ без відходів" має сміливу мету: допомогти збирати та переробляти пляшки або банки у такій кількості, яку ми продамо до 2030 року. Ми хочемо, щоб у кожної упаковки було більше одного життя.

Робота над створенням світу без сміття складається з багатьох частин. І такі компанії, як наша, повинні виконувати свої частину, щоб бути впевненими, що їх упаковка може бути перероблена. Також у нас є можливість залучення великої кількості людей та партнерів до цього проекту з утилізації.

Я знаю, що всі ми поділяємо прагнення до кращого світу для майбутніх поколінь. Я схвильована, коли бачу пристрасну увагу до цієї теми. І якщо ми всі зможемо зробити бодай якийсь крок, незалежно від того, наскільки великий чи малий, щоб переконатися, що життя упаковки не закінчується одразу, ми досягнемо нашої мети.

У найближчі дні, місяці та роки ми будемо ставити собі кілька жорстких і неймовірно важливих питань:

Як ми можемо розробляти та впроваджувати інновації, щоб зробити нашу упаковку ще більш відповідною сталому розвитку?

Що ще ми можемо зробити для того, щоб навчати та інформувати людей про те, як ми всі можемо працювати разом для створення світу без відходів?

Як нам працювати з місцевими громадами, щоб зробити переробку відходів більш доступною?

Які партнери готові брати участь у роботі з нашими колегами та конкурентами для вирішення цієї зростаючої проблеми?

Завдяки зустрічам, інтерв'ю та бесідам цими днями ми закладемо підґрунтя для подальшого шляху у напрямку до наших цілей та бачення.

Важливо відзначити, що ми в Давосі також слухаємо та навчаємося. Тут багато експертів, які мають багато різних точок зору. Чим більше ми включимося до цієї теми, тим більше шансів на успіх.

Ми раді чути відгуки про наш план "Світ без відходів". Ми досліджуємо, як наш бізнес повинен продовжувати розвиватися, щоб задовольнити потреби споживачів, що постійно змінюються. Ми будемо залучати наших теперішніх партнерів, кожен з яких є ключовим гравцем екосистеми екологічно безпечної упаковки. Це Фонд Еллен Макартур, Організація з охорони океанів та його Альянс Моря без сміття, Всесвітній фонд дикої природи (WWF) та інші. Ми сподіваємося, що вирощувати насіння для нових партнерств та інновацій, як це було зроблено в попередні роки.

Ми віримо, що можемо сприяти об'єднанню людей, щоб допомогти вирішити проблему упаковки в світі та розвивати циркулярну економіку. І немає кращого місця, ніж Давос, щоб почати цю місію.