Денис Чайка один з тих щасливчиків, що відвідає останній чвертьфінальний матч УЄФА ЄВРО 2016™. Адже саме команда НВК №111 з Дніпра, де Денис грає нападником, тріумфувала у сезоні 2014-2015 рр. у старшій віковій категорії Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola». І за результатами гри Дениса Чайку було обрано найкращим гравцем. Традиційно компанія Coca-Cola організовує міжнародні футбольні табори для кращих гравців команди. В цьому році юні футболісти здійснять мрію, мабуть, кожного юнака і завдяки Coca-Cola зможуть побувати на УЄФА ЄВРО 2016™

Coca-Cola Journey: Чому саме футбол? Що більше всього подобається в цій грі?

Денис: Перш за все, це командна гра. І це відчуття, коли разом з тобою ще десять твоїх колег працюють на спільний результат, і ви всі разом йдете до спільної мети... Це неможливо передати! 

Coca-Cola Journey: Розкажи про свій шлях у футболі?

Денис: Футболом я займаюсь вже давно. Мені було 6 років, коли я вперше вийшов на поле зі своєю командою. Потім роки тренувань і нарешті я приймаю участь вже у серйозних змаганнях. Граю на подачі.

Coca-Cola Journey: В якому клубі мрієш грати в майбутньому?

Денис: Я не скажу вам конкретне ім’я, тому що це не має значення. Для мене передусім важливо, щоб в клубі були гарні стосунки не лише в команді, а й з керівниками, була взаємопідтримка і порозуміння.

Гравці Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola
Денис Чайка та Максим Скибінський

Coca-Cola Journey: Хто улюблений футболіст?

Денис: Із українських гравців – Коноплянка. Тому що він звичайний хлопець, такий як ми всі, а  зміг сам добитися того, про що мріяв.

Coca-Cola Journey: Чи є хвилювання перед матчем?

Денис: Звісно. Хвилювання, переживання повинні бути у гравця, коли він виходить на поле. Не можна бути розхлябаним і незосередженим під час гри. Потрібно настроюватись на результативний футбол.

Coca-Cola Journey: А як ти справляєшся з хвилюванням?

Денис: Просто вірю, що все буде гарно і все вдасться як задумав. Націлююсь на перемогу. До того ж мене завжди підтримують батьки, щоб там не було. Вони їздять зі мною на кожен матч. До речі батько теж грав у футбол в свої часи.

Coca-Cola Journey: Розкажіть свою історію успіху в футболі?

Батько Дениса: Це були аматорські команди, але я серйозно захоплювався футболом. І перші свої гроші я заробив, граючи у футбол за Дніпропетровську область. Тоді за матч платили по 10 гривень. В мене були гарні результати, але я вирішив не присвячувати все життя грі. Син пішов в нашу династію. В нього теж є хист і здібності до футболу. Декілька років він присвятив боротьбі, але потім визначився, що саме футбол – його справжня пристрасть. І ось вже скільки років весь свій вільний час віддає спорту.

P.S.: Нещодавно Денис взяв участь у зйомках відео Coca-Cola «З любов’ю до України». Тож пропонуємо тобі його переглянути.



Ділися своїми думками у коментарях, знизу!