Важко повірити, але ще кілька десятиліть тому світ лихоманило від поп-культури: яскравий одяг, фаст-фуд, музичні радіопередачі та ток-шоу. Добре це чи погано, проте час спливає, з’являються нові тренди, а з ними змінюємося і ми. Сьогодні модно вести активний спосіб життя і дбати про своє здоров’я.
Наше майбутнє – за активною молоддю, яка не боїться проявити себе. Саме з таким меседжем пройшов квест платформи Safe Connection, що відбувся завдяки Coca-Cola Foundation і Фонду Олени Пінчук «Антиснід». Квест зібрав усіх бажаючих проявити свої спортивні вміння та похизуватися інтелектом. 
teams

Учасники в очікуванні настанов перед початком змагань
14 команд-учасниць з допомогою своїх координаторів проходили 3-ма кольоровими маршрутами, у кожному з них було по 5 завдань. Маршрут був насичений: учасники літали над землею, лазили павутиною, збирали піраміду із зав’язаними очима. Але щоб досягти успіху, потрібно було робити все злагоджено, адже командна гра гарантує не лише хороші шанси на перемогу, але й можливість весело провести час.  
mg-4121-1280x768

Справжня командна гра
Погода для квесту видалась напрочуд вдалою, було сонячно і тепло. Загалом квест тривав не більше 2 годин. Але до завершення змагань учасники, які для кращого результату проходили кожний з етапів по декілька разів, добряче стомились. Поки судді підбивали підсумки, команди насолоджувались піцею та спілкуванням. Хіба ж не чудово сонячного вихідного дня розтягнутись на траві, що зовсім скоро пожовкне, та пограти з листям всіх можливих відтінків жовтого?

Логічним завершенням заходу стала своєрідна польова церемонія нагородження. На 3 команди переможців очікували медалі та призи від Fashion AID.
gold

Команда «Енергія-2» виборола золото
Та як неодноразово відзначав ведучий квесту: «Усі, хто прийшли і проявили себе – вже переможці».
У такий нелегкий момент для країни подібні ініціативи справді корисні, як ніколи важливо вести активний спосіб життя і не здаватись. Для Coca-Cola Foundation та Фонду Олени Пінчук «Антиснід» акція такого ґатунку була дебютом і пройшла досить успішно, тож сподіваємось, що невдовзі шукатимуть нову команду майбутнього. 
teamwork