Привіт! Мене звати Анастасія! На своїй роботі у Компанії Кока-Кола я постійно дізнаюсь щось нове і не втрачаю нагоди чомусь навчитися :) 
Проект «Університет журналістської майстерності» за підтримки компанії, у якій я працюю, існує протягом кількох років. Я почула про нього від колег, і одразу загорілася бажанням дізнатися більше про справу  журналіста. Я стала слухачкою  9-го модуля Університету журналістської майстерності, темою якого була: «Сучасні технології журналіста: від власноручної візуалізації до використання в соцмережах».
dsc-0326

Відверто кажучи, до журналістики не маю жодного відношення, але ця тема мене «зачепила» – адже світ не стоїть на місці, і зараз майже кожен по факту є хоч трішки журналістом. Нові технології змінюють нас безповоротно, а застарілі (що технології, що звички :) – потребують термінового переосмислення. Сучасна система комунікацій у суспільстві вимагає здобуття нових навичок та постійного саморозвитку, якщо бути точніше, розвитку один одного, шляхом використання нових методів та засобів поширення інформації.
На моєму потоці були люди з різних регіонів України, які спеціально приїхали в Київ, щоб отримати відповіді на свої запитання про новітню журналістику. Цей тренінг допоміг нам дізнатися про сучасні методи досліджень інтересів споживачів. Виявляється, у кожному регіоні є свої відмінності та особливості, і якщо навчитися всебічно враховувати їх, можна досягти неймовірного успіху (звичайно, якщо правильно інтерпретувати дані цих досліджень). Таким чином, можна одягнути на себе «чужі окуляри» і побачити нібито прості речі з іншого, несподіваного для себе, ракурсу.
dsc-0257

Серед нових тенденцій світу важливо пам’ятати і про стрімкий розвиток цифрових технологій. У наш час використання смартфонів та планшетів сприяє надзвичайно швидкому поширенню інформації – новини створюють користувачі соціальних мереж, перебуваючи на місці подій, блогери стають новими ЗМІ. Сила соціальних мереж росте – один пост може викликати справжню революцію. А відео з YouTube можуть показати в ефірі національного телеканалу. Але нова медіа-реальність потребує від своїх авторів і обережності у висловлюваннях. Деякі правила не змінюються: що більше в тебе свободи, то вища твоя відповідальність.