Саме Максим, капітан і півзахисник футбольної команди навчально-виховного комплексу (НВК) с. Дорошівці, Чернівецької області, був обраний найкращим гравцем команди, що стала переможцем минулорічного Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola». Ця команда з невеличкого села здійснила фурор під час змагань, коли обійшла більш серйозних і відомих суперників і стала переможцем у молодшій віковій категорії. 

Наразі «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» є найбільш масовим спортивним змаганням в Україні. Саме завдяки йому команди з найвіддаленіших куточків нашої Батьківщини можуть заявити про себе. В цьому році найкращі гравці команд-переможниць турніру представлятимуть Україну в Міжнародному футбольному таборі  Coca-Cola  і побувають у Парижі, на останньому чвертьфінальному матчі УЄФА ЄВРО 2016™! Серед таких щасливчиків буде герой нашого інтерв’ю Максим Скибінський.

Coca-Cola Journey: Максим, чому ти обрав саме футбол?

Максим: Це моє улюблене заняття! Моє життя! Кожну свою вільну хвилину я присвячую грі у футбол. 

Coca-Cola Journey: Розкажи трохи про себе?

Максим: Я займаюсь футболом з дитинства, з 9 років. Спочатку це була місцева команда, а потім вже більш серйозна футбольна школа в Чернівцях.

Coca-Cola Journey: Який в тебе улюблений футболіст?

Максим: Кріштіану Роналду. Я просто в захопленні від того, що він виробляє на полі. Під час гри він дуже зібраний, сконцентрований і впевнений. Я читав його біографію і в ній немає нічого надзвичайного. Просто він любив футбол і прямував до успіху. 

Гравці Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola
Денис Чайка та Максим Скибінський

Coca-Cola Journey: Вже вибрав для себе клуб в якому хотів би грати?

Максим: Чесно кажучи, для мене не важлива назва клубу. Більш за все я звертаю увагу на ставлення до тебе в клубі, на те, щоб було взаєморозуміння і повага між колегами і керівництвом.

Coca-Cola Journey: Чи є хвилювання перед грою?

Максим: Звісно, що переживаю, але батько, який завжди відвідує мої змагання, вчить мене, що треба сконцентруватись і не нервуватись. Ставити ціль і грати свою гру. Бо якщо ти не спокійний, то в тебе може щось не виходити і це вплине на кінцевий результат. Після кожної гри ми з батьком розбираємо всі помилки і вдалі моменти. Взагалі, батьки дуже мене підтримують і це важливо для успіху.

Coca-Cola Journey (питання до батька Максима): Справді, що саме ваш батько ніс Олімпійський вогонь?

Батько Максима:  Почнемо з того, що наше село Дорошівці дуже спортивне і у нас є гарні традиції гри в футбол. Щодо родини Скибінських, то вона відома в селі і за його межами як спортивна сім’я. Дід Максима в свій час грав у футбол за московське «Динамо». Але він там не залишився і  повернувся додому. Та все рівно продовжив кар’єру спортсмена і займався футболом у місцевих командах. І саме йому надали почесне право нести Олімпійській вогонь по Чернівецькій області. Також мої брати були футболістами, наприклад Богдан Скибінський грав за «Таврію» в свої часи. А Максим вдався в діда. Талант до футболу і бігу він успадкував саме від нього. І  поки у Максима є бажання присвятити себе футболу, я не буду йому заважати і підтримаю його бажання. Звісно хочу, щоб він грав в топових командах вищої ліги! 

P.S.: Нещодавно Максим взяв участь у зйомках відео Coca-Cola «З любов’ю до України». Тож пропонуємо тобі його переглянути.Ділися своїми думками у коментарях, знизу!