Камран приєднався до української команди Coca-Cola навесні 2018 року, а його історія в компанії почалася ще 20 років тому. Він отримав досвід лідерських посад у комерційній, маркетинговій та франчайзинговій сферах Туреччини та Казахстану, і ось вже майже рік керує  ринком України. 

Камран дуже позитивний і натхненний лідер. Для нього команда – один із головних чинників успіху.

Він цікавий співрозмовник. Ми зібрали цитати про те, в чому ж секрет і чому цікаво працювати в Coca-Cola вже стільки років:

Компанію рухають вперед інновації:

Інновації - найбільш точне слово, яке визначає розвиток нашої компанії. Кока-Кола активно створює нові смаки напоїв, нові рецепти, розширює асортимент продукції, що випускається в світі, зокрема, збільшує кількість напоїв без цукру.

Ми завжди робимо те, чого хотів би споживач, а не намагаємося змусити пити те, що виробляємо..... Асортимент напоїв Компанії Кока-Кола в Україні різноманітний, тому споживач може вибрати варіант на свій смак.               

Наші технології настільки гнучкі, що ми можемо випускати практично будь-який безалкогольний напій - жодних технологічних обмежень немає.

Діяльність компанії підтримується засадами соціальної відповідальності:

Що стосується соціальної позиції системи Coca-Cola, у нас є чіткі стратегічні пріоритети - ми підтримуємо і розвиваємо проекти у сфері відповідального поводження з упаковкою; реалізовуємо проекти з відновлення водних ресурсів, а також працюємо над проектами про посилення ролі молоді і жінок у нашому суспільстві.

Віра у свою справу та команду:

Я особисто в захваті від України як людина, а як керівник компанії я із задоволенням прийняв цей захоплюючий для мене виклик - працювати в Україні, коли інновації і зміни проходять не тільки в нашій компанії, але й в країні теж.

Камран знає багато секретів як успішно керувати  і ростити бізнес серед різних категорій продукції,  та як підвищувати продуктивність команди.

Більше дізнатись про думки Камарна Іскандарова можна тут: https://www.coca-colaukraine.com/opinions/kamran-iskandarovs-interview-20190