Продовжуємо знайомити вас з людьми, які творять Coca-Cola в Україні.

Друга наша розповідь присвячена особливій людині з теплою душею та неймовірно щирою посмішкою – Людмилі Савченко, менеджеру з маркетингових комунікацій «Кока-Кола Україна Лімітед».

Що надихає Людмилу – то це далекі подорожі. Зазвичай вона подорожує не сама, але поїздки наодинці дають можливість увібрати в себе всі дива інших країн та пізнати себе. З кожної подорожі Людмила привозить якусь особливу річ на згадку про нову країну та її традиції.

Людмила любить відпочивати активно. Якщо взимку лижі – її стихія, то влітку – плавання, біг та походи. І це чудово характеризує Людмилу, адже в роботі вона так само енергійна, цілеспрямована та емоційна.

Якщо запитати Людмилу як вона справляється зі стресом, вона мудро відповість: «Усі кажуть «не переймайся та не звертай уваги», а я не можу не перейматися. У цьому проявляється моя повага до себе та моєї роботи. У складних ситуаціях важливо нагадати собі, що «і це минеться», і рухатися далі». Долати складнощі Людмилі допомагає її затишний дім з двома лагідними котами, які щовечора зустрічають господиню біля дверей.

«У професійному житті треба чітко обрати свою мету – напрям у професії, в якому хочеться знаходитися постійно. І не забувати мріяти, уявляти шлях до мети та радість, яку ти отримаєш, коли її досягнеш». Ще важливіше, на думку Людмили, працювати над своєю метою – реальні дії рухають тебе у правильному напрямку.