Сьогодні ми пропонуємо вам здійснити невеличку подорож у минуле. 2012-ий рік був чудовим роком інтенсивної підготовки, напруженої роботи, очікування і неповторних емоцій. Це був рік, коли Україна приймала найважливішу подію з моменту здобуття незалежності — чемпіонат Євро 2012, який показав світу унікальність нашої країни і неперевершену гостинність її жителів.

Протягом двох років «Кока-Кола Україна» пліч-о-пліч з українською громадою готувалася до цієї події. Разом з УЄФА та міськими адміністраціями Компанія облаштувала у фан-зонах «Шалені клуби фаната Coca-Cola». Завдяки яскравим інноваційним рекламним кампаніям й екологічним проектам у чотирьох містах, які приймали європейську футбольну першість, Компанії Кока-Кола в Україні вдалося насамперед активізувати екологічну свідомість місцевих жителів і створити неперевершену атмосферу футбольного свята.

Саме тоді й народилася ідея створення захоплюючого, емоційного і яскравого проекту – фотокниги, присвяченої чемпіонату світу з футболу «Історія Coca-Cola. Євро 2012». Компанія Кoкa-Кoлa відома тим, що надає унікальні можливості молоді, тому для здійснення цього проекту вони обрали молодого фотографа Марину Карпій, яка прожила всі навколофутбольні події разом із командою Компанії. Її особисті переживання і враження, а також хвилювання і емоції працівників Компанії Кока-Кола відображені в фотокнизі. Після завершення проекту силу-силенну фотографій було відсортовано на чотири основні розділи. Кожен розділ показує найяскравіші моменти партнерства Компанії Кока-Кола Україна з футбольним чемпіонатом ЄВРО 2012. Ці моменти поєднали емоції споживачів, партнерів, гостей і працівників Компанії з особливими цінностями, що лежать в основі кожного окремого проекту в рамках футбольного чемпіонату. Отже, знайомтесь! 

Марина Карпій

Марина Карпій, автор фотографій

Фотографії, зібрані в цьому альбомі – це не репортаж, не звіт, це крадькома спіймана емоція, жест, погляд…

Лише почавши працювати над проектом, я зрозуміла справжні масштаби та важливість усього того, що реалізує Компанія Кока-Кола в Україні. Мені пощастило зустріти дивовижних людей, що своїми руками роблять неймовірні речі, справді змінюючи світ на краще.

Волонтери проекту «Coca-Cola Екофан – Зміни своє місто до УЄФА ЄВРО 2012™» щоразу вражали мене своєю відданістю та безкорисливістю. Вони настільки заряджали своїм ентузіазмом і позитивом, що я часом забувала знімати і починала разом з ними збирати сміття чи саджати дерева. Такі люди неймовірно надихають!

Справжнім відкриттям стала для мене і «Країна мрій». Я відвідувала фестиваль раніше, але лише побачивши з середини, зрозуміла його по-справжньому, глибше.

Тому своїми фотографіями я хотіла показати процес із середини, ніби з-за лаштунків, щоб кожен зміг відчути ті емоції, що довелось побачити та пережити мені.

Я вдячна долі за те, що отримала можливість взяти участь у таких важливих проектах, бути серед усіх цих людей. Я вдячна Компанії Кока-Кола за те, що вона повірила в мене і дала такий унікальний шанс проявити себе.

Я щиро сподіваюся, що нам вдалося задумане, і мої роботи передадуть усі ці яскраві емоції та переживання, що вирували в Україні протягом року.