Вона так часто буває на подіумах, що її можна назвати іконою стиля.
Вона так часто з’являється у модних тусовках, що її можна назвати поп-зіркою.
Вона так часто буває в центрі культурних подій, що її можна назвати трендсеттером.
Для неї Тіфані створював свої відомі вітражні лампи, вона позувала Енді Уорхолу, з нею співав Міка, і для неї створювали свої колекції майже всі сучасні фешн-дизайнери, такі як Соні Ракель, Москіно, Міссоні, Карл Лагерфельд та багато-багато інших. Вона навіть літала у Космос і є активним борцем за екологію і правильну утилізацію відходів.
Цього року їй виповнилося 100 років, але вона досі є символом молодості, фану, активного способу життя і інноваційного погляду на світ.
monro
Мерилін Монро у сукні від дизайнера Travilla відпочиває під час перерви на фотосесії для промо-кампанії фільму «Джентльмени надають перевагу білявкам». Лос-Анджелес, 1953

1. Унікальний стиль.
Історія пляшки Coca-Cola почалася 16 листопада 1915 року, коли Alex Samuelson отримав патент на дизайн скляної пляшки, форма якої збереглася і по цей день. 
bottle

2. Модерновий образ.
Пляшка Coca-Cola відразу стала частиною стиля модерн, який панував у світі в кінці 19-початку 20 століття. Плавні лінії і вишукані силуети цього стилю є і в логотипі Coca-Cola, і в перших рекламних матеріалах. Саме в цей час відомий американський дизайнер по склу Луїз Комфорт Тіффані створює лампу на її честь.
Tiffany
Джерело зображення: http://blogsansgravité.com

 3. Святковий настрій.
Вечірки в своєму стилі завжди були привілегією модних персон. У 1931 році компанія Coca-Cola та відомий американський ілюстратор Ходдон Санблом створили червонощокого, хитруватого Санта Клауса у червоному кожуху. Таким ми знаємо його і по сьогоднішній день, хоча раніше Санта Клауса зображали гномом, або велетнем і його образ не користувався такою популярністю.
santa
Джерело зображення: http://www.adbranch.com

4. Грайливі бульки.
В 1930-1960-х роках саме з легкої руки компанії  Coca-Cola стиль пін-ап став модним і дійшов навіть до Голівуду. Хоча починався він як стиль оформлення треків дальнобійників. В цей час з компанією співпрацював найвідоміший на той час ілюстратор цього стилю Gil Elvgren.
coca-cola pinup
Джерело зображення: http://www.adbranch.com

 5. Популярніше не буває.
В 1960 роках словацький емігрант Andy Warhol став культовим художником у всьому світі створивши стиль поп-арт. Популярне мистецтво бачило своєю ціллю достукатися до масового глядача і популяризувало культові речі і культових особистостей тієї епохи. І як тут обійтися без нашої пляшки Coca-Cola?
Coca-Cola
Джерело зображення: http://imgbuddy.com

 6. Фешн-леді.
Саме Coca-Cola надихає культових дизайнерів на створення колекцій на її честь. Саме з нею фотографуються селебріті і саме її приймають у найвишуканіших товариствах

dietcoke
Джерело зображення: http://www.brandsonality.com

dietcoke2
Джерело зображення: http://www.brandsonality.com

dietcoke3
Джерело зображення: http://www.brandsonality.com

7. Дизайнерські речі.
В 2006 році дизайнери світу об’єдналися, щоб приймати участь у проекті “The Coke Side of Life”. Це безліч дизайнів в різних стилях, які надихають.
inspired
Джерело зображення: http://coca-cola-art.com

 8. Відповідальність – не просто частина іміджу.
Coca-Cola трендсеттер у своєму підході до екології і утилізації відходів. Кожен рік вона створює багато проектів, які розповідають про відповідальність, розумну утилізацію і все це в співпраці з найкращими промисловими дизайнерами світу.
yashiki
Джерело зображення: http://inhabitat.com. Багатометрова фігура, створена з 2500 ящиків Coca-Cola

9. Вона просто космічна!
А ви знали, що в 1985 році Coca-Cola літала в Космос на шатлі Challenger. Для цього був створений спеціальний дизайн, який дозволяв напою зберігати свою газовану структуру навіть у Космосі.
space
Джерело зображення: http://coca-cola-art.com

 10. Завжди в тренді.
За ці сто років пляшка Coca-Cola стала справжнім культурним явищем, тому що сміливо входила в кожен дім, інтегрувалася у кожен культурний стиль, цікавилася всіма модними і корисними іноваціями. Тож чому би не написати про неї статтю в модному журналі?
trend
Джерело зображення: http://coca-cola-art.com