Ми розпочинаємо неймовірно натхненний, пізнавальний та цікавий проект — «Справжні історії сортування» — де розповідаємо по важливість сортування та переробки вторсировини, а також єднання бізнесу та громади для просвітництва людей у цій важливій темі. Ми спонукаємо тебе зробити свій перший крок до свідомого споживання та почати сортувати, щоб разом будувати «Світ Без Відходів».

В цьому проекті Coca-Cola об’єднала своїх партнерів та інфлюенсерів щоб вони поділилися з тобою власними історіями сортування, як вони прийшли до цього, як налагодити процес у себе вдома. А ще діляться лайфхаками як стати грамотним сортувальником та відповідальним споживачем.

Проект розпочинається наступного тижня та триватиме 7 тижнів — кожну середу ми будемо знайомити тебе з новим учасником та розповідати його історію.

Наші учасники:

Ольга Руднєва — директорка Фонду Олени Пінчук. Під її керівництвом, Фонд Олени Пінчук та Фундація Coca-Cola започаткували проект «Я зможу», який спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. У своєму інтерв’ю Ольга розповідає про те, як сортують в інших країнах, як вона прийшла до усвідомленого споживання та що таке відповідальний бізнес.

Євгенія Аратовська — засновниця громадської організації «Україна БЕЗ сміття», яку підтримують Coca-Cola в Україні та Фундація Coca-Cola. Євгенія розповіла нам про свій довгий шлях до заснування організації і перешкоди на ньому, про відповідальність бізнесу перед громадянами та про те, як просто взяти і почати сортувати сміття та вже ніколи не полишати.

Аліна Носенко — директорка благодійної організації Klitschko Foundation, яка разом із компанією Coca-Cola в Україні за підтримки Фундації Coca-Cola створила Zero Waste School. Цей проект навчає учнів і вчителів із різних куточків України сортувати відходи, впроваджувати культуру сортування у себе в громадах та допомагає зрозуміти важливість їхньої участі у житті та співпраці в школі, громаді, місті.

Анна Гресь — блогерка та акторка гумористичного шоу «Мамахохотала». А ще активна сортувальниця відходів та прихильниця Zero Waste. Аня розповіла нам про те, як соціальні мережі вказали їй шлях до сортувальної станції та як набути корисних звичок у повсякденному житті.

Крістіна Обломська — бьюті-журналіст з 12-річним стажем. Крістіна пише для Vogue Ukraine, Buro24/7, заснувала власний портал BeautyAdvisor та інтернет-магазин Skinlist. Від неї ми дізнаємося про екологічний слід краси та конс’юмеризму, як робити покупки усвідомлено та як обрати правильну косметику.

Тамара Х’юман — модель, активістка за права тварин та засновниця зоозахисної організації «Кожна тварина». Нещодавно розпочала свій шлях до свідомого споживання та сортування, про що активно ділиться у своємо YouTube-каналі.