Ми розпочинаємо неймовірно натхненний, пізнавальний та цікавий проект — «Справжні історії сортування» — де розповідаємо по важливість сортування та переробки вторсировини, а також єднання бізнесу та громади для просвітництва людей у цій важливій темі. Ми спонукаємо тебе зробити свій перший крок до свідомого споживання та почати сортувати, щоб разом будувати «Світ Без Відходів».

В цьому проекті Coca-Cola об’єднала своїх партнерів та інфлюенсерів щоб вони поділилися з тобою власними історіями сортування, як вони прийшли до цього, як налагодити процес у себе вдома. А ще діляться лайфхаками як стати грамотним сортувальником та відповідальним споживачем.

Проект розпочинається наступного тижня та триватиме 7 тижнів — кожну середу ми будемо знайомити тебе з новим учасником та розповідати його історію.

Наші учасники:

Ольга Руднєва — директорка Фонду Олени Пінчук. Під її керівництвом, Фонд Олени Пінчук та Фундація Coca-Cola започаткували проект «Я зможу», який спрямований на посилення ролі жінок у суспільстві. У своєму інтерв’ю Ольга розповідає про те, як сортують в інших країнах, як вона прийшла до усвідомленого споживання та що таке відповідальний бізнес.

Євгенія Аратовська — засновниця громадської організації «Україна БЕЗ сміття», яку підтримують Coca-Cola в Україні та Фундація Coca-Cola. Євгенія розповіла нам про свій довгий шлях до заснування організації і перешкоди на ньому, про відповідальність бізнесу перед громадянами та про те, як просто взяти і почати сортувати сміття та вже ніколи не полишати.

Аліна Носенко — директорка благодійної організації Klitschko Foundation, яка разом із компанією Coca-Cola в Україні за підтримки Фундації Coca-Cola створила Zero Waste School. Цей проект навчає учнів і вчителів із різних куточків України сортувати відходи, впроваджувати культуру сортування у себе в громадах та допомагає зрозуміти важливість їхньої участі у житті та співпраці в школі, громаді, місті.

Анна Гресь — блогерка та акторка гумористичного шоу «Мамахохотала». А ще активна сортувальниця відходів та прихильниця Zero Waste. Аня розповіла нам про те, як соціальні мережі вказали їй шлях до сортувальної станції та як набути корисних звичок у повсякденному житті.

Крістіна Обломська — бьюті-журналіст з 12-річним стажем. Крістіна пише для Vogue Ukraine, Buro24/7, заснувала власний портал BeautyAdvisor та інтернет-магазин Skinlist. Від неї ми дізнаємося про екологічний слід краси та конс’юмеризму, як робити покупки усвідомлено та як обрати правильну косметику.

Рудольф Краєвський — відомий молодіжній тусовці як засновник сталого бренду Vegano Hooligano, володіє однойменним рестораном веганських страв, засновник фестивалю Kyiv Vegan Boom та активіст. Ми розпитали Рудольфа як він прийшов до сортування, які труднощі подолав і про сталий розвиток його бренду.

Тамара Х’юман — модель, активістка за права тварин та засновниця зоозахисної організації «Кожна тварина». Нещодавно розпочала свій шлях до свідомого споживання та сортування, про що активно ділиться у своємо YouTube-каналі.