Нещодавно президент і головний виконавчий директор Coca-Cola Джеймс Квінсі відкрив щорічну зустріч акціонерів компанії, на якій він розповів про значні минулі досягнення і подальші багатообіцяючі перспективи.

«Ми заробили більше ніж 120 мільярдів доларів для власників акцій за останні 10 років», – звітував він перед аудиторією зі 150 власників акцій у «Світі Coca-Cola», що знаходиться в Атланті, неподалік від того місця, де майже 132 роки тому була розлита перша пляшка Coca-Cola.

«Це потужність системи компаній Coca-Cola. І вона продовжує зростати».

Виступаючи всього через 24 години після того, як компанія повідомила про свої переконливі результати зростання у першому кварталі 2018 року, Квінсі розповів про те, як бізнес розвивається у відповідності зі змінами уподобань споживачів та очікуваннями співвласників компанії.

«Наш бізнес повинен починатися з повного розуміння того, що хочуть люди, і давати їм це... це так просто», – сказав він. «Чи люди хочуть напої з меншим вмістом цукру, чи з більшою кількістю органічних інгредієнтів або в пляшках, придатних для повторного використання, – те, чого хочуть люди, і є основою нашої стратегії досягнення успіху».

Компанія використовує підприємницький «тестувально-навчальний» підхід до зростання та збільшення портфеля споживчих продуктів. «Ми створюємо відкриту культуру цікавості та розширення можливостей, щоб нові ідеї могли швидко переходити у стадію реалізації і втілюватись у життя», – наголосив Квінсі. «Ми прагнемо прогресу, а не досконалості».

Ми маємо понад 500 брендів та ведемо підприємницьку діяльність майже в кожній країні на Землі. Ця перевага Coca-Cola дає можливість компанії швидко «піднімати, переміщувати та масштабувати» виграшні бренди з однієї країни до іншої, сказав Квінсі, посилаючись на останню міжнародну експансію напоїв Fuze Tea та AdeS, що виробляються з сировини рослинного походження. Крім того, щоб задовольнити вимоги місцевих споживачів, нещодавно був придбаний такий преміум бренд газованої мінеральної води як Topo Chico та впроваджені інноваційні напої, такі як Coca-Cola зі смаком персику та Coca-Cola зі смаком малини, розповів Квінсі. «Все це підтверджує втілення нашої стратегії».

Ця стратегія також включає нещодавно оприлюднену концепцію «Світ без відходів», яка спрямована на те, щоб допомогти переробляти кожну пляшку або залізну банку, яку буде продавати компанія Coca-Cola до 2030 року.

Компанія продовжує вживати заходи для забезпечення своєї місії, яка проголошує: «Ми йдемо правильним шляхом, а не обираємо найпростіший», – пояснив Квінсі. Це означає, що ми пропонуємо людям бренди, які вони люблять, від компанії, якій вони довіряють».

«Наш бізнес завжди буде у найкращому стані, якщо, зростаючи, ми будемо створювати зрозумілі для всіх можливості», – наголосив СЕО компанії Coca-Cola Джеймс Квінсі.