Я ніколи не чув про компанію, яка досягла успіху повільно. Технічні гіганти й спритні стартапи Кремнієвої Долини, Кремнієвої Алеї та Кремнієвого Кільця змінюють наші життя у неймовірному темпі та всім нам дають урок. Рухайтеся швидко і створюйте революційні інновації.

Сьогодні ми розпочинаємо найамбітніше переосмислення веб-якості Кока-Кола відтоді, як вперше запустили наш сайт у 1995 році. І в той час коли ви, як ми сподіваємося, із задоволенням гортаєте ці сторінки з гарним дизайном і захоплюючим змістом, ви можете спитати себе: «А чому вони тут? Навіщо бренду це робити?».

Ми тут, тому що більше 1,8 мільярдів разів на день, щодня, люди висловлюють свою любов до наших торгових марок, купуючи один з наших продуктів. Але ця покупка – не просто транзакція. Це прояв емоцій. Ми переконані в цьому, оскільки більш ніж 50 мільйонів людей стали нашими прихильниками у Facebook, і мільйони інших виставили фото, відео і повідомлення в нашому блозі, демонструючи свою пристрасть до Кока-Кола.  Ми тут, тому що наші споживачі дозволяють нам  і, головне, хочуть, аби ми тут були.

Ми прагнемо зробити Подорож світом Кока-Кола (Coca-Cola Journey) місцем, де мислячі люди задовольняли б свою допитливість про навколишній світ, брали участь в громадському обговоренні та, сподіваємося, дізнавалися дещо більше про одну з найвідоміших компаній у світі. Зі свого боку ми обіцяємо бути відкритим, відвертим, щирим хазяїном і уважним куратором.

Ми це робимо, тому що оптимістично налаштовані щодо нашого світу, і гадаємо, що маємо те, чим можемо сприяти глобальному діалогу. Висвітлюючи багато тем впродовж майбутніх років, особливу увагу ми приділятимемо сферам, в яких, на нашу думку, Кока-Кола є лідером: великі бренди й маркетинг, інновації, сталий розвиток, бізнес і торгівля. Їх ми обрали не через «сліпий» оптимізм, а тому, що вони являють собою наріжні камені тенденцій та рушійних сил, які є реальними і матеріальними, і мають довгострокове позитивне значення. 

Тому запрошуємо до нашої подорожі. Надихніть її своєю енергією. Зробіть її глобальною. Поділіться нею. Зробіть своєю.

Ashley Brown Signature