12 листопада 2012 року The Coca-Cola Company поринула з головою у бурхливі незвідані води бренд-журналістики та запустила власний медіа-ресурс – Coca-Cola Journey. З 2013 року coca-colaukraine.com працює і в Україні.  

Ми переосмислили свій підхід до корпоративного сайту, перетворивши його на динамічний діджитал-журнал, і придбали власний медіа-канал.

Надихаючись провідними інтернет-виданнями і потужними соціальними медіа, ми стали відкривачами у сторітелінгу, розказуючи про нашу компанію та її бренди: хто ми, що ми робимо і чому.

Ми зробили ставку на цифровий контент, тому що вважали (і досі вважаємо), що щирі історії, виняткові тексти, цікаві ілюстрації та унікальний відеоряд виграють на сьогоднішній день. І що створення глобальних цифрових н’юзрумів та PR-інструментів в режимі реального часу, можуть вплинути на наших читачів, фанів, співробітників, впливових гравців бізнесу, критиків і багато кого іншого.

Ми відображаємо наше минуле, теперішнє і майбутнє

Крім серйозного контенту, захоплюючих історій, корисних статей, переконливих фото, відео- та аудіо- матеріалів, Journey також містить вражаючу інфографіку і унікальний контент, створений безпосередньо користувачами сайту. І хоча наш сайт є частиною корпоративної культури, ми не публікуємо прес-релізи, звіти інвесторів і оголошення про роботу. Наш дизайн і редакційне наповнення більше нагадує цифровий журнал, ніж корпоративний сайт компанії.

Journey публікує новини Coca-Cola, розказуючи людям про історію бренду, його успіхи і досягнення. Ми розповсюджуємо і підтримуємо редакційним наповненням наші маркетингові кампанії та спонсорські акції.

Ми відстоюємо корпоративну культуру, гуманізуємо нашу компанію, знаходимо нові способи розповісти про екологічну та соціальну відповідальність та інноваційність Coca-Cola.

Ми відображаємо наше минуле, теперішнє і майбутнє. І дійсно отримуємо користь, спілкуючись з читачами у такому форматі, а також від можливості взаємодії у режимі реального часу.

Journey у глобальних масштабах

За останні три роки, сім'я Coca-Cola Journey зросла до понад 20 сайтів на 14 мовах, що охоплюють понад 30 країн по всьому світу. Зовнішній вигляд і емоційний настрій цих сайтів подібний до флагманського ресурсу, але вони публікуються на місцевій мові і створюються локальними командами Coca-Cola для місцевого читача.  

Медіа-платформа Journey ‒ це наша глобальна видавнича парасолька, що складається з:

  • глобального веб-сайту Coca-Cola Journey;
  • міжнародної версії Coca-Cola Journey;
  • блогу Coca-Cola Unbottled;
  • корпоративних соціальних медіа-каналів.

Чому саме Journey?

Спочатку Coca-Cola Journey був внутрішнім журналом компанії, що виходив щоквартально з 1987 до 1997 року. Його назву надихнуло прислів'я: «Успіх ‒ це не сама мета, а подорож до неї». Тоді голова і головний виконавчий директор The Coca-Cola Company Роберто Гоізуета написав у дебютному випуску: «Метою журналу є хроніка подорожі, у яку ми і наша велика компанія, для якої ми всі працюємо відправились».  

Journey, наповнений цікавими життєвими темами, професійними фотографіями та глянцем високого класу, став хітом в усьому світі у доінтернетівську епоху. Коли прийшов час, щоб повторно запустити наш корпоративний сайт, діджитал-комунікації і соціальні медіа, команда Coca-Cola вирішила повернути ім'я Journey як сучасну версію оригінальної концепції.