The Coca-Cola Company - найбільший у світі виробник безалкогольної продукції за об'ємом*, який пропонує споживачам більше 500 брендів газованих і негазованих прохолоджувальних напоїв. Компанія та партнери-ботлери розділяють нашу «Візію 2020», стратегію, метою якої є збільшення доходів вдвічі протягом найближчих десяти років. Візія зосереджена на п’яти основних напрямках: прибуток, співробітники, асортимент, партнери та довкілля.

Компанія представляє на ринку широкий асортимент безалкогольних напоїв – 20 брендів, які щорічно приносять компанії 1 млрд. дол. США від роздрібних продажів. Український споживач має широкий вибір продукції під торговими маркамиThe Coca-Cola Company в різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода,холодний чай, енергетики та квас.

 

В Україні «Кока-Кола» однією з перших міжнародних компаній виявила зацікавленість працювати на місцевому ринку. Компанія інвестує в економіку нашої країни від 1992 року. Перший завод в Україні відкрився у Львові 1994 року. А вже 1998 року на повну потужність запрацював новозбудований завод компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» біля міста Бровари, на Київщині. Додаткова інформація про Компанію Кока-Кола Хеленік розміщена сайті www.coca‑colahellenic.com

* Source Euromonitor International Limited; Beverage is defined as a sum of Soft Drinks, Hot Drinks, Alcoholic Drinks, and Dairy Drinks (VAD). Global Brand Owner, 2017, Total Volume in Litres.