Система Компаній Кока-Кола в Україні інвестує не тільки у виробництво, дистрибуцію, маркетинг, енергозбереження, тобто не лише у бізнес-процеси. Вона інвестує і у соціальні проекти, вкладаючи частку своєї соціальної відповідальності у розвиток країни і суспільства.

Система Компаній Кока-Кола робить свій внесок у економічний успіх України, у розвиток громад, підтримує явища і тенденції, які служать загальному благу. Щоб виміряти цей внесок, ми разом з GFK-Україна провели масштабне дослідження за результатами діяльності Системи Компаній Кока-Кола в Україні у 2015 році.

Дослідження ми назвали “Ефект 12”, тому що кожна гривня доданої вартості, згенерована Кока-Кола, створює 12 додаткових гривень в економіці країни. А загальні прямі інвестиції Кока-Кола в Україну на кінець 2015 року склали 490 мільйонів доларів.


Як показало дослідження, вплив Системи Компаній Кока-Кола в Україні на інвестиційні процеси, забезпечення робочими місцями, наповнення державного і місцевих бюджетів, здатність наших клієнтів і партнерів посилювати свої позиції на ринку досить відчутний.

Свого часу Компанія стала одним з перших великих іноземних інвесторів в Україні. У 2017 році виповнюється 25 років діяльності Кока-Кола на українському ринку.