Вже більш ніж 20 років ми даруємо радість українським споживачам. Представництво Компанії Кока-Кола в Україні було відкрите 1992 року, а перше виробництво напоїв під торговельної маркою Coca-Cola в Україні було розпочате у 1994 році.

На сьогодні інвестиції системи компаній Кока-Кола в економіку України складають 276 мільйонів доларів США та 114 мільйонів ЄВРО.  З 2001 року компанія інвестувала у модернізацію виробництва і закупівлю найсучаснішого обладнання понад 4,1 мільйони ЄВРО. 

Компанія пропонує українському споживачеві  12 різних брендів та більш ніж 25 різноманітних смаків: солодкі газовані напої, питна вода, соки, холодні чаї та енергетичні напої. Широкий асортимент продуктів задовольняє смаки найвибагливіших споживачів – і енергійну молодь, яка полюбляє поводитися «круто», і дорослих, яким важливо підтримувати здоровий спосіб життя. 

Компанія Кока-Кола в Україні є частиною суспільства, і турбота про українців для неї дуже важлива. Щороку Кока-Кола дарує незабутні та веселі події, які демонструють, наскільки близькими та важливими є цінності українського споживача для Компанії. Підтримка громадськістю заходів, організованих нами, є найважливішим показником довіри споживача до компанії і визнання смаків, які пропонує Кока-Кола. 

Основні напрями соціальної діяльності компанії в Україні:

  • підтримка громадських заходів, спрямованих на популяризацію активного способу життя;
  • підтримка і розробка соціальних благодійних програм;
  • підтримка програм, спрямованих на захист довкілля та водних ресурсів.   
     

Так, наприклад, з 1996 року Компанія Кока-Кола в Україні оголосила про підтримку Національної олімпійської збірної України, а партнерство The Coca-Cola Company та Олімпійського руху в усьому світі триває ще з 1928 року.

З 2006 року спільно з Благодійним фондом Братів Кличків Компанія Кока-Кола будує та відкриває дитячі спортивні майданчики по всій Україні: на сьогодні таких майданчиків вже більше 126.

У 2007 році Кока-Кола в Україні також долучилася до організації Форуму видавців у Львові, у рамках якого підтримує Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» та Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», що охоплює близько 130 000 учасників. В рамках фестивалю Компанія організовує різноманітні «літературні квести», покликані долучати українських дітей до активного способу життя.

А з 2010 року Компанія Кока-Кола є титульним спонсором загальнодержавного проекту «Шкіряний м’яч. Кубок Coca-Cola», в якому щороку беруть участь близько 600 000 українських школярів.

Також Компанія активно долучається до проектів з охорони навколишнього середовища, серед яких співпраця з КП «Водно-інформаційний центр» (Музей води), проект «Кожна краплина має значення» з Програмою Розвитку ООН та багато інших. Детальну інформацію про всі наші проекти ви можете дізнатися у розділах «Сталий розвиток» та «Активний спосіб життя».

В архіві компанії є також партнерство з міжнародним етнічним фестивалем «Країна мрій» (з 2007 по 2012 роки), що був започаткований Олегом Скрипкою, та співпраця з Українською Академією мистецтв, в рамках якої було проведено конкурс на творчі роботи, приурочений до Євробачення в Україні і 15-ліття Компанії Кока-Кола в Україні. До речі, саме в результаті цього партнерства з’явилися відомі стилізовані пляшки Кока-Кола, які відображають близькість цінностей компанії і українців.

2006 року система компаній Кока-Кола в Україні однією з перших долучилася до Глобального Договору ООН, який відстоює принципи соціальної відповідальності бізнесу у 4-х основних сферах — права людини, трудові відносини, турбота про довкілля та боротьба з корупцією.

Підбиваючи певні підсумки своєї діяльності в Україні, ми з гордістю можемо сказати, що метою усіх цих років було прагнення створити смачний український продукт з відомими усьому світу брендами.