На найбільш популярні запитання про Сoca-Cola відповідає Марина Фіткевич, регіональний директор  з якості та технічного регулювання Компанії Кока-Кола.

З: Чи містять ГМО продукти Компанії Кока-Кола?

В: Ми не використовуємо ГМО в своїх продуктах в Україні, Росії та Білорусії.

Ми використовуємо у наших продуктах як натуральні, так і штучно створені інгредієнти, але усі вони без виключення є безпечними для вживання. Численні організації з охорони здоров’я та міжнародні експерти це підтверджують. 

Ми безкомпромісно дотримуємося безпеки виробництва і високої якості продукції. Усі продукти Компанії Кока-Кола підлягають суворому контролю якості, а інгредієнти, що використовуються для них, затверджені до використання та визнані безпечними за оцінкою регулюючих органів у всьому світі.

З: Чому ви додаєте до своїх напоїв фосфорну кислоту?

В: Фосфорна кислота надає Coca-Cola унікального терпкого присмаку, який так полюбляють в усьому світі. Окрім Coca-Cola фосфорну кислоту додають до багатьох продуктів, наприклад, до соусів і джемів. Фосфор, що міститься у фосфорній кислоті, необхідний для нормального функціонування серцево-судинної системи і мозку. Багато фосфору і у таких продукти як курятина, білий рис, помідори, банани, горіхи, риба, м’ясо, птиця, яйця (жовток), та деякі злаки.

З: Скільки кофеїну в Coca-Cola?

В: Кількість кофеїну в наших напоях порівняно невелика –приблизно  10 мг на 100 мл Це у 1,5-2 рази менше, ніж у чашці чаю, та майже у 10 разів менше, ніж у аналогічній порції еспресо.  

З: Як кофеїн у Coca-Cola вливає на організм?

В: Cклянка охолодженого напою допоможе збадьоритися та сприяє покращенню розумової активності.

З: Навіщо ви додаєте кофеїн до Coca-Cola?

В: Кофеїн додає приємного гіркуватого присмаку нашим газованим напоям.

З: Чи шкідливі газовані напої для зубів?

В: Будь-які напої або їжа, які містять цукор чи кислоту є потенційною загрозою для розвитку карієсу при довготривалій взаємодії з зубною емаллю (тобто якщо людина тримає їжу або напій у роті впродовж тривалого часу). Коли ви споживаєте солодкий газований напій, зуби контактують з ним впродовж короткого відрізку часу, більше того, зуби постійно омиваються слиною, що скорочує час взаємодії з кислотою до мінімуму. Але найкраще, що ви можете зробити для власних зубів – щодня чистити їх щонайменш двічі на день, використовувати зубну нитку та зубну пасту з вмістом фторидів і регулярно відвідувати стоматолога.

З: Скільки цукру містить Coca-Cola?

В: У склянці Coca-Cola (250 мл) міститься 26,5 г цукру. Це 4-5 чайних ложок цукру. Таку ж кількість цукру містить, наприклад, помаранчевий сік або молочний коктейль. Якщо ви дотримуєтесь дієти або бажаєте обмежити кількість споживаних калорій, ви можете обрати Coca-Cola Light чи будь-який інший напій без цукру або з його низьким вмістом.

З: Чи втамовує Coca-Cola спрагу?

В: Усі без виключення безалкогольні напої допомагають підтримувати водний баланс.

Coca-Cola, як і більшість газованих і негазованих безалкогольних напоїв, більш ніж на 85% складається з води. Рекомендована денна кілкість води  для середньоїстатистичної дорослої людини- біля 3 літрів і газовані напої займають своє місце серед  продуктів, що роблять свій внесок  у цей об´єм  води.

З: Чому ви не відкриваєте Таємну Формулу?

В: Якщо ми відкриємо Таємну Формулу, вона одразу перестане бути таємною, чи не так? :)
Відтоді, як доктор Пембертон створив
Coca-Cola 1886 року, ми використовували відомі інгредієнти, які часто зустрічаються в багатьох інших харчових продуктах і напоях - газована вода, цукор (у деяких країнах замість нього використовують кукурудзяний сироп із великим вмістом фруктози), карамельний барвник, фосфорна кислота, кофеїн. Але саме Таємна формула – суміш натуральних аромматичних речовин без консервантів – створює унікальний смак Coca-Cola.
За більш ніж 128 років існування
Coca-Cola тримати склад цієї суміші натуральних домішок у таємниці стало традицією. І ми не збираємося її змінювати!

З: Рекламні кампанії Coca-Cola зосереджені на вашій спадщині, однак у 1886-ому фосфорної кислоти не існувало?

В: Фосфорна кислота була в 1886-ому і використовувалася в їжі й напоях вже тоді. Вона додає необхідного ступеня терпкості, що й надає Coca-Cola унікального присмаку, який полюбляють в усьому світі.

З: Ви наголошуєте, що Coca-Cola не містить консервантів незважаючи на тривалий час зберігання. Завдяки чому вона зберігається так довго?

В: Coca-Cola не потребує консервантів завдяки карбонізації та унікальному набору складових.

З: Чому ви розповідаєте про інгредієнти? Чи відчуваєте недовіру споживачів через зріст тенденції до здорового способу життя?

В: Ми – один із найулюбленіших і найбільш культових брендів в усьому світі. Наш багаторічний успіх зумовлений нашим розумінням і прогнозуванням бажань і потреб наших споживачів.
Однак, існує безліч неточних даних про наш продукт, особливо у мережі Інтернет. Саме тому ми хочемо звернутися до найбільш популярних запитань про склад наших напоїв і розвінчати найбільш поширені міфи про продукт. 

Остання кампанія продовжує нашу нову традицію про надання чіткої і правдивої інформації про складові наших продуктів. Реклами у цій кампанії інформують про високу якість і безпечність інгредієнтів у наших напоях, а також шанують нашу спадщину й основні цінності, за які завжди виступала Компанія Кока-Кола – щастя та оптимізм.

Це ще один крок назустріч відкритому спілкуванню з нашими споживачами, що допоможе їм краще дізнатись про продукти, які вони споживають.