Дотримання прав громадян і працівників компанії має основоположне значення для нашої культури і вкрай важливе для стабільного розвитку бізнесу.

Права людей і працівників

Основний інгредієнт в кожному з продуктів Coca-Cola ‒ це наша глибока відданість дотриманню прав громадян і працівників на охорону праці. У нашій компанії ми постійно працюємо над тим, щоб люди ставилися один до одного з гідністю і повагою.

Дізнатися більше >>>

Безпека на робочому місці

Кожен громадянин має законне право на охорону праці на робочому місці. Гарантія безпечного і здорового робочого середовища для всіх наших працівників ‒ є ключовим елементом політики компанії і має пріоритетне значення для успіху нашого бізнесу.

Дізнатися більше >>>

Постачальники

Наші постачальники і ділові партнери допомагають розвивати бізнес і мають надзвичайно важливе значення для успіху. Ми оцінюємо їх відповідність до критеріїв компанії згідно з «Основоположними принципами постачальника», в яких підкреслюється важливість відповідальної політики і практики на робочих місцях, які відповідають, як мінімум, місцевим законам про працю, природоохоронному законодавству та нормативним актам.

Дізнатися більше >>>

Дізнайся також про: