День матері вже не за горами і саме час подумати над тим, чим би потішити жінок, що привели нас з вами, друзі, у цей світ. Так, квіти, листівка, дзвінок по телефону зранку – це все зрозуміло. Але хочеться ж привітати матусю особливим чином. Чи не так?

Coca-Cola Journey, як і завжди, не стоїть осторонь важливих подій у вашому житті. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі невеличку підбірку ідей цікавих привітань для мами, у цю неділю, 8го травня.

1) Ну скажіть, хто з нас не любить попоїсти? Вечеря, обід або сніданок приготований улюбленою дочкою або сином подарує незабутні враженням. Саме для такої нагоди у нас є чудовий відеорецепт простої та смачнючої страви, що не залишить байдужим найвибагливішого гурмана. Смакуйте смажену свинину з овочевим соте

sote

2) Спогади… спогади… спогади. Мами люблять тішитися і ділитися спогадами про своїх діток. Розповідати знайомим та друзям про їх успіхи. Тихими вечорами роздивлятися фотографії часів, що минули. Фотосесія разом із мамою стане не тільки ще одним казковим спогадом у її житті, але й подарує незабутній час, що ви проведете разом. 
3) От скажіть, коли ви останній раз танцювали із своєю мамою? А чи танцювали ви з нею взагалі? Багато людей встидаються запросити маму на танець, навіть не усвідомлюючи яким би щастям це для неї стало. Подаруйте мамі танок. Запросіть її на індивідуальне заняття з танців. Вона буде просто в захваті. І посмішка ще довго залишатиметься на її обличчі. 

4) Подаруйте мамі цей день. Звучить дивно. Але так, подаруйте День матері мамі. Проведіть разом цілий день. Сходіть у кіно, театр, на виставку. Чи просто прогуляйтеся містом. Поцікавтесь, чим би вона хотіла зайнятись і неодмінно виконайте її бажання. Будьте певні, вона не проситиме забагато. Для кожної мами мить, проведена з дитиною – це радість усього життя. 

До того ж, піклуючись про вас, редакція Coca-Cola Journey підготувала декілька порад, щодо того, куди повести маму у їй день

Що подарувати мамі?

5) Що б ще таке цікаве вам запропонувати? Ви ж знаєте, все геніальне просте. То ж не ускладнюйте життя а ні собі, а ні мамі. Зателефонуйте їй. Цього буде достатньо у більшості випадків. А краще завітайте в гості. Попийте чаю, роздивіться старі фотографії. Будьте поруч. Це все, що потрібно переважній більшості із нас, коли мова йде про дорогу людину.
Гарного свята вам і вашій мамі. Проведіть цей день із користю. 

Можливо ви знаєте ще більш цікаві привітання?

Діляться вашими думками та досвідом у коментарях, знизу!