burn-battle-school

BURN BATTLE SCHOOL – міжнародний фестиваль з брейк-дансу, що проходить вже четвертий рік поспіль в місті Києві. За три попередні роки український аматорський захід сучасної молодіжної танцювальної культури став всесвітньовідомим і вважається одним з найкращих на планеті. На фестивалі очікується більш ніж 2000 танцівників з 4 континентів.
Цьогорічна програма BURN BATTLE SCHOOL – різноманітна та цікава не лише для молоді, а й для всіх, хто цікавиться сучасними напрямами танцювальної культури. У рамках чемпіонату – баттли 1х1 серед хлопців, дівчат та дітей. Тут можна показати себе, свій рівень і навіть влаштувати баттл з гуру брейку. 
Протягом 28 та 29 серпня пройдуть відбіркові тури учасників та безкоштовні майстер-класи від топових танцівників брейку, Hip-Hop та popping. 

Справжні пристрасті чекають на глядачів 30 серпня у київському Палаці Спорту. Відбудуться фінальні командні баттли 4х4, де змагатимуться кращі брейк-данс команди світу. Участь команди у фіналі чемпіонату – честь для будь-якої країни. До речі, українські бі-бої – вважаються одними з найсильніших у світі представників цього складного виду спорту, які пластикою сучасного танцю доводять головне гасло брейк-дансу: «Бийся не фізично, а за допомогою мистецтва».
Також 30 серпня у фіналі на глядачів чекає найяскравіший момент BURN BATTLE SCHOOL – перформанс «Planet Dance». За задумом організаторів, спільний денс-перформенс в ім'я миру, єдності між людьми, толерантності та взаємоповаги одночасно виконають близько 2000 осіб.