1


Гравці «Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola» долучаться до найкращих юних футболістів під час Чемпіонату світу з футболу ФІФА™!
Найкращі гравці команд-переможниць минулорічного Всеукраїнського дитячого футбольного турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» Денис Галата та Денис Душкін представлять Україну у міжнародному футбольному таборі  «Копа Кока-Кола»  у Бразилії  під час проведення Чемпіонату світу з футболу ФІФА™. Вони побувають на  відкритті  та стартовому матчі світової футбольної першості на стадіоні у Сан-Паулу!
Зворушлива та натхненна історія звичайних українських школярів, що наполегливо торують шлях до своєї мрії  та завдяки Coca-Cola її досягають, 6 червня була презентована  на прес-конференції у Будинку Футболу. Захід був присвячений завершенню змагань поточного сезону у наймолодшій віковій категорії (U-12) турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola».
«Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola»  та «Копа Кока-Кола» об’єднує однакова мета – просування активного способу життя серед підростаючого покоління. Це важливий напрямок соціальної відповідальності Компанії Кока-Кола. Дитячі аматорські  турніри «Копа  Кока-Кола» проводяться в багатьох країнах світу. Для кращих юних футболістів, що беруть у них участь, Coca-Cola організовує міжнародні футбольні табори»,  -  розповіла Директор відділу зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» Олеся Жулинська.
Саме такий табір проходитиме з 10-го до 15-го червня неподалік від бразильського міста Сан-Паулу. Учасниками табору, окрім українців, стануть  124 юні футболісти  з 23 країн світу.
«Це  історія простих дітей, які йдуть до своєї мрії, і Coca-Cola дарує їм таку унікальну можливість - побувати у міжнародному юнацькому  футбольному таборі в Бразилії. Незабутньою подією стане для хлопців можливість подувати на відкритті та стартовому матчі Чемпіонату світу з футболу ФІФА™. У таборі відбудеться турнір інтернаціональних команд, складених з його учасників. На завершення юних футболістів очікує зустріч з Бебето, колишньою «зіркою» бразильського футболу», - відзначила  Олеся Жулинська основні «родзинки» програми перебування у таборі. 
 Вибір найкращих гравців, що мають поїхати до Бразилії, відбувався на загальних зборах команд  шляхом прямого голосування. Таким чином, найкращим гравцем команди Хмельницької загальноосвітньої школи № 14, яка виграла у минулому сезоні турнір «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola» у віковій категорії U-14, названо Дениса Душкіна. А у команді Кременчуцької загальноосвітньої школи № 1, яка у сезоні 2012-2013 тріумфувала у віковій категорії U-13, обрано Дениса  Галату.
«Грою та товариськими стосунками, напевне, я заслужив довіру хлопців, - сказав  Денис Галата, - а від перебування у Бразилії очікую гостинності, цікавого спілкування та сподіваюсь дізнатись багато нового. Про Бебето мені ще колись розповідав дідусь. Якщо у мене буде така нагода, запитаю його, як він досягнув такого успіху у футболі?»
 «Я не підведу свою команду у Бразилії, - запевнив Денис Душкін, - З другим Денисом я був досі не знайомий, але думаю, ми станемо справжніми друзями». Обидва представники «Шкіряного м’яча» на трибуні стадіону Арена де Сан-Паулу  у стартовій грі  вболіватимуть за Бразилію.  Денис Душкін також пообіцяв, що при цьому він обов’язково одягне футболку збірної України.
Президент всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» Андрій Біба побажав успіхів представникам України у міжнародному футбольному таборі і також  відмітив успішне проведення цьогорічного фінального   турніру «Шкіряний м’яч – Кубoк Coca-Cola»  у віковій категорії U-12, що проходив на території спорткомплексу ім. В. Баннікова у Києві.