Призначені нові президенти Групи Азійсько-Тихоокеанського регіону й регіону, що включає Європу, Близький Схід та Африку; також призначені нові президенти двох структурних підрозділів

Призначено нового президента з глобальних ініціатив

Атланта, 18 жовтня 2018 р. — Сьогодні компанія Coca-Cola оголосила про нові призначення для чотирьох операційних керівників, назвавши зокрема й двох нових президентів Групи. Компанія також оголосила про створення нової посади президента з глобальних ініціатив. Ці підвищення стали продовженням попереднього оголошення про вибір нового президента й головного операційного директора компанії, а також призначення нового головного фінансового директора.

Мануель «Маноло» Арройо стане президентом Групи Азійсько-Тихоокеанського регіону. Він замінить на посаді Джона Мерфі, який стане виконавчим віце-президентом і фінансовим директором з 16 березня 2019 року, після перехідного періоду повноважень від чинного фінансового директора Кеті Воллер.

Арройо є досвідченим операційним керівником, який з липня 2017 року вів справи компанії в Мексиці. Раніше він обіймав посади президента структурних підрозділів SEWA і ASEAN, а також генерального директора Coca-Cola Iberia. Його повну біографію можна знайти на сайті https://www.coca-colacompany.com/our-company/leadership/senior-operations-leadership/operations-leadership-manuel-arroyo.

Посаду Арройо в Мексиці займе Галя Молінас, яка наразі виконує обов’язки старшого віце-президента з міжнародних стратегій та інсайтів компанії Coca-Cola. У Молінас 22-річний досвід роботи в компанії, зокрема й попередня робота президентом структурного підрозділу. Її повну біографію читайте на сайті https://www.coca-colacompany.com/our-company/operations-leadership-galya-molinas.

Нікоса Куметтіса призначили президентом Групи, відповідальним за регіон EMEA (Європа, Близький Схід та Африка). Він займе посаду Браяна Сміта, якого обрали президентом і головним операційним директором. Наразі Куметтіс є президентом структурного підрозділу регіону Центрально-Східної Європи (ЦСЄ), де відповідає за велику територію з 26 країн — від Росії до Італії. Його повну біографію читайте на сайті https://www.coca-colacompany.com/our-company/operations-leadership-nikolaos-nikos-koumettis.

Куметтіса на посаді голови підрозділу регіону ЦСЄ замінить Лана Попович, яка є чинним генеральним менеджером із франчайзингу регіону Північно-Східної Європи. Попович раніше працювала генеральним директором з франчайзингу Польщі й країн Балтії. Попович, яка приєдналася до Coca-Cola 2001 року, займала низку різних посад у Східній і Південно-Східній Європі. Попович підпорядковуватиметься Куметтісові. Її повну біографію читайте на сайті https://www.coca-colacompany.com/our-company/operations-leadership-lana-popovic.

Дженніфер Манн, яка є головним менеджером з персоналу компанії, візьме на себе додаткові обов’язки президента з глобальних ініціатив. На новоствореній посаді Манн зі своєю командою займатимуться питаннями придбання глобальних компаній і брендів, як-от майбутнім придбанням Costa Limited, а також інвестуванням Coca-Cola в Monster Beverage Corp. Завданням команди Манн буде також знаходити й стимулювати створення низки подальших перспективних потенційних угод. Coca-Cola планує оголосити обрання нового менеджера з персоналу дещо пізніше. Повну біографію Манн читайте на сайті https://www.coca-colacompany.com/our-company/leadership/jennifer-mann.

Манн і всі президенти Групи Coca-Cola підпорядковуватимуться Браяну Сміту. Усі кадрові зміни набирають чинності 1 січня 2019 року.

«У нас дуже сильна команда досвідчених операційних керівників у всьому світі, і ці підвищення лише посилять її, — заявив Сміт. — Вітаю всіх лідерів і з нетерпінням очікую нашої спільної роботи на шляху перетворення Coca-Cola на компанію різноманітних напоїв».

Про компанію Coca-Cola

Компанія Coca-Cola (NYSE: KO) є компанією, що виробляє різноманітні види напоїв і пропонує споживачам понад 500 брендів у більш як 200 державах. Окрім брендів компанії Coca-Cola, до нашого асортименту входять також деякі з найзначущих у світі напоїв бренди: соєві напої AdeS, зелений чай Ayataka, вода Dasani, соки й нектари Del Valle, Fanta, кавові напої Georgia, чаї й кави Gold Peak, чай Honest, смузі й соки Innocent, соки Minute Maid, спортивні напої Powerade, соки Simply, збагачені електролітами води smartwater і vitaminwater, Sprite та кокосова вода ZICO. Наш асортимент увесь час модифікується, починаючи зі зменшення вмісту цукру в наших напоях та аж до виведення інноваційних продуктів на ринок. Ми також намагаємося зменшувати вплив на навколишнє середовище, відновлюючи водні ресурси й заохочуючи переробляння відходів. Разом зі своїми партнерами-ботлерами ми забезпечуємо робочими місцями понад 700 тис. осіб, що відкриває перед місцевими громадами в усьому світі нові економічні можливості.