bonaqua banner


«BONAQUA починається з короткого «подиху» при відкритті пляшки і дуже чистого та м'якого смаку з прохолодною свіжістю на початку. На піднебінні вона відчувається дуже м’яко і ніжно, витончено огортає язик, а десь в глибині на мить виникає ледь помітна тонка гірчинка. Але у післясмаку залишається лише приємне відчуття свіжості…»

(висновок водного сомельє Арно Штегувайта після дегустації води BONAQUA)

 

BONAQUA. Оновлена у стилі ЕКО!

Цієї весни шукати життєвих сил та позитивно забарвлених емоцій допомагатиме оновлена природна вода BONAQUA, що несе у собі живильну силу землі.

Вода, створена природою

BONAQUA народжується глибоко під землею і бере свій початок у природно чистих водоносних горизонтах – Сеноманському та Юрському, що утворилися мільйони років тому та залягають на глибині 220 та 380 метрів. Щільні шари глини, піску, крейди та пісковик не дозволяють забрудненню ззовні проникнути у цю глибинну воду, тому вона є природно чистою. BONAQUA не містить штучно доданих мінералів і солей, тому залишається такою, якою її створила природа.

Живильна сила землі

Свердловини знаходяться безпосередньо у місці виробництва, і вода з підземного джерела за допомогою високоякісного сучасного обладнання розливається у пляшки одразу, проходячи лише механічну фільтрацію, і зберігаючи енергію землі та свій природний мінерально-сольовий склад.

Завдяки новій технології змішування води з 2-х водоносних горизонтів, що зберегли свою первісність та недоторканість до наших часів, BONAQUA має унікальний новий смак та оптимальну мінералізацію для щоденного вживання.

Після споживання скрутити

Оновлена BONAQUA випускається у новій пляшці еко-форми, для виробництва якої використовується в середньому на 20% менше пластику, ніж раніше. За рахунок більш тонкого пластику пляшка легко скручується після споживання, даруючи додатковий фан та економлячи місце в контейнері.

Нова технологія виробництва дозволяє зменшити витрати ПЕТ грануляту на 356 тон, а викиди СО2 – на 879 тон у рік. Настільки ж менше вуглекислого газу потрапляло б протягом року в атмосферу, якщо б зменшити кількість автомобілів на 98 000!