10. Ми вболівали усім світом. Так, українська збірна цього року не пройшла кваліфікаційний відбір до Чемпіонату, але ми все одно вболівали за жовто-блакитних :)
01

9. Ми створили Прапор Світу. Прапор Щастя від Coca-Cola був створений з більш ніж 200 000 фотографій, надісланих з різних куточків світу.
Прочитати історію Прапора Щастя та роздивитися електронну версію можна тут.


8. Ми знайшли нових друзів.
Інтернет розносить світом сотні зворушливих історій дружби фанів збірних суперників. Наприклад, про дідуся-бразильця, який весь матч між збірними Німеччини та Бразилії тримав на колінах маленьку копію Кубка Світу, а після програшу подарував її чарівній фройляйн, зі словами «Вони його дійсно заслужили. Удачі у фіналі!». 
.jpg

7. Ми пишалися. Ми ділилися у соціальних мережах своїм захопленням майстерною грою та невдоволенням роботою суддів. Протягом матчів у нас з’являлися нові герої і нові персонажі мемів, і навіть дівчата, далекі від футболу, складали рейтинги найгарячіших (і неодружених :) гравців Чемпіонату :)
1

6. Ми відміняли свої плани заради футболу. Де б ми не були і чим би ми не займалися, за 5 хвилин до початку матчу ми поспішали до телевізорів/ноутбуків/планшетів, щоб приєднатися до мільйонів глядачів з усього світу. 


5. Ми розмовляли однією мовою.
І це була футбольна мова! Коли мільйони очей приковані до різнокольорових чоловічків на зеленому газоні, зникають будь-які мовні бар’єри, і вигуки «Ну хто ж так б’є?!» або «Давай, давай!» звучать зовсім однаково :)
2

4. Знайшли нашу пристрасть. Ви могли не «хворіти» футболом до цього чемпіонату, але точно чекали на ту саму пісеньку з трибун у кожному матчі ;)


3. Виграли 2014 подарунків від Coca-Cola
, обмінюючи коди під кришечкою.
190

2. Наші серця билися у одному ритмі – у ритмі Офіційного Гімну Чемпіонату «World Is Ours». Цей трек був завантажений мільйони разів на різних музичних сервісах та отримав безліч переглядів на YouTube. А дехто навіть встановив собі футбольний рінгтон на період Чемпіонату Світу :)

1. Затримували дихання на небезпечних моментах: на гольових моментах матчу Росія – Алжир, на серіях пенальті у півфіналах та додатковому часі у фіналі. Ми підтримували травмованого Неймара та співчували Мессі у момент нагородження. І це відчуття єдності, мабуть, одне з найпрекрасніших у світі :)