1. Кожного року різдвяну ялинку на Трафальгарській площі лондонці отримують у подарунок від громадян Осло (Норвегія) як знак вдячності за співпрацю у Другій Світовій Війні.
3. Жителі Ісландії обмінюються книгами у святвечір. Це є частиною традиції, яка маэ назву Jolabokaflod або «Різдвяний потік книг». Як результат, ісландці публікують найбільшу кількість книг ніж будь-яка інша країна.
4. Перші ілюстрації Санта Клауса зображали його суворим та дисциплінованим, який тримав у руках посох із берези. Веселий та добрий старий дід, якого ми знаємо та любимо сьогодні, був створений художником Хаддоном Сандблом для реклами
5. Три традиційні кольори різдвяних декорацій - це червоний, зелений та золотий. Червоний символізує кров Ісуса Христа, зелений – життя та переродження, золотий – світло, шляхетність та процвітання.
6. У деяких країнах є спеціальні місця, де приймають ялинку для переробки. Найчастіше їх використовують як їжу для тварин у зоопарку.
7. Різдвяний вінок вішали як символ Ісуса. Вінок представляє його терновий вінець, а червоні ягоди - кров, яку він пролив.
8. Дослідження 2010 року на сторінках Facebook показало, що два тижні до католицького Різдва - найпопулярніший час для розриву стосунків пар. Саме Різдво, з іншого боку, є найменш улюбленим днем для розривів.
9. Мішура була винайдена у Німеччині та повністю була виготовлена зі срібла.
10. Також Німеччина була першою країною, що започаткувала традицію ставити на прикрашати ялинку.
БІЛЬШЕ ІСТОРІЙ НА JOURNEY
- Три автобіографії жінок, що надихнуть тебе на звершення у 2019 році
- 7 дівчат, які змінили світ
- Встигнути зробити до Нового року: чекліст у поміч та для посмішки
- Coca-Cola запустила #YouthEmpowered Digital Hub - освітню онлайн платформу
-
Зустрічай Санту з реклами
Coca-Cola на святкових поштових марках