1. Кожного року різдвяну ялинку на Трафальгарській площі лондонці отримують у подарунок від громадян Осло (Норвегія) як знак вдячності за співпрацю у Другій Світовій Війні.

Трафальгарська площа, Лондон, Великобританія

2. Статую Свободи америці подарували французи на Різдво 1876 року. Вона важить 225 тон і вважається найбільшим різдвяним подарунком у світі.

3. Жителі Ісландії обмінюються книгами у святвечір. Це є частиною традиції, яка маэ назву Jolabokaflod або «Різдвяний потік книг». Як результат, ісландці публікують найбільшу кількість книг ніж будь-яка інша країна.

4. Перші ілюстрації Санта Клауса зображали його суворим та дисциплінованим, який тримав у руках посох із берези. Веселий та добрий старий дід, якого ми знаємо та любимо сьогодні, був створений художником Хаддоном Сандблом для реклами Coca-Cola.

Перша реклама Coca-Cola з Сантою, 1931 р.

5. Три традиційні кольори різдвяних декорацій - це червоний, зелений та золотий. Червоний символізує кров Ісуса Христа, зелений – життя та переродження, золотий – світло, шляхетність та процвітання.

6. У деяких країнах є спеціальні місця, де приймають ялинку для переробки. Найчастіше їх використовують як їжу для тварин у зоопарку.

7. Різдвяний вінок вішали як символ Ісуса. Вінок представляє його терновий вінець, а червоні ягоди - кров, яку він пролив.

8. Дослідження 2010 року на сторінках Facebook показало, що два тижні до католицького Різдва - найпопулярніший час для розриву стосунків пар. Саме Різдво, з іншого боку, є найменш улюбленим днем для розривів.

9. Мішура була винайдена у Німеччині та повністю була виготовлена зі срібла.

10. Також Німеччина була першою країною, що започаткувала традицію ставити на прикрашати ялинку.