Ми дуже залежні від своїх звичок, і багато з них заважають нам жити щасливо і рухатись вперед.

Ти ніколи не думав, чому щасливі люди люблять життя? Чи вони бачать склянку з водою наполовину повною? У чому їх секрет? Мабуть в тому, що вони не бояться жити всупереч чужих переконань і позбавлятись звичок, які заважають їм бути щасливими.

Так що відкинь все зайве і звільни місце для речей, що допоможуть тобі радіти життю.

1. Не відмовляйся від своїх цілей

Деякі люди лише мріють досягти успіху, в той час як інші вже працюють над цим. Щоб рухатися вперед, треба лише почати. Одного імпульсу досить, щоб м'яч покотився. Так що просто сконцентруйтеся на першому кроці й незабаром ти побачиш, що ціль не така й вже далека.

10 звичок, яких треба позбутися вже сьогодні

whicdn.com

2. Позбався від почуття ненависті, сфокусуйся на тому, кого любиш

Ненависть руйнує людину зсередини, вона роз’їдає їй душу і тіло. Недарма одна з головних заповідей − «Любіть ворогів ваших». Зовсім інша річ любов – це як жива вода, вона надихає і дає життя всьому, до чого торкається. Завдяки любові тримається наш світ. Тож плекай це почуття і даруй його тим, кого любиш. Не гай часу на те, що не гідне твоєї уваги.

3. Позбудься звички весь час шукати винних

Коли ти звинувачуєш інших, то заперечуєш свою відповідальність і закріплюєш проблему. Припини даремно витрачати свої сили і візьми відповідальність за своє життя. Звинувачення − це чергова жалюгідна відмовка. Пошук виправдання − перший крок на шляху до провалу. Ти і тільки ти відповідаєш за своє життя, вибір і рішення.

4. Припини тікати від змін

Після ночі завжди настає світанок. Кожен день несе нам зміни: великі чи маленькі. Навчись їх приймати. Більшість відчуває себе зручно в тому положенні, в якому знаходиться, не дивлячись на те, що Всесвіт навколо постійно рухається. Зміни не відбуваються просто так. Це не завжди очевидно з першого погляду, але в кінці кінців ти побачиш, що воно того варте.

10 звичок, яких треба позбутися вже сьогодні

fusionlife.in

5. Не намагайся все контролювати

Ти звик все контролювати, а коли щось виходить з під контролю, переживаєш і відчуваєш прикрість і незадоволення? Припини це! Не все підвладне нам, але що ти точно можеш зробити − це контролювати своє ставлення до подій. То ж відпустити все, що не в твоїй власті, а свою енергію спрямуй на щось корисне.

6. Звільнись від невпевненості в собі

Генрі Форд казав: «Якщо ви думаєте, що ви можете, або думаєте, що ви не можете, ви маєте рацію». Одна з головних причин того, що нам щось не вдається, це невпевненість в собі і негативні думки. Шлях до їх подолання − це позитивні емоції. Прислухайся до свого внутрішнього монологу і намагайся думати позитивно. Через деякий час ти побачиш як змінилось твоє життя.

7. Перестань критикувати інших

Негатив, який йде від тебе, поступово буде підточувати твоє власне щастя. Коли ти навчишся сприймати свою недосконалість, то будеш більш поблажливо відноситись до вад і недоліків інших людей. Тому зосередься на собі, постійно зростаючи і вдосконалюючись. І тоді у тебе не залишиться часу на критику.

10 звичок, яких треба позбутися вже сьогодні м

milliarderr.com

8. Не намагайся бути тим, ким ти не є

Одне з найбільших випробувань в світі − це залишатися самим собою. Зрозумій, хтось завжди буде гарніше, розумніше, молодше, але вони ніколи не стануть таким як ти. Будь самим собою і завжди знайдеться той, хто полюбить саме тебе. Та й ти сам будеш поважати і любити себе за це.

9. Покінчи зі звичкою постійно жалітися

Незалежно від того, наскільки все зараз добре або погано, прокидайся з вдячністю за своє життя. Замість того, щоб думати про те, чого тобі не вистачає, спробуй думати про те, що ти вже маєш і радій цьому.

10. Припини хвилюватись через свої хибні рішення

Помилки, які ми робимо, це, перш за все, джерело досвіду. З самого дитинства ми вчимося, помиляючись. Звичка переживати про те, що вже сталося − шкідлива і руйнівна. Адже це вже в минулому. Прийми до відома і йди далі! 

Ділися своїми думками  та враженнями у коментарях, знизу!