Досі не можете повірити в свої сили? Попросити підвищення? Підійти до неї?
Ми підібрали 10 фільмів, які підштовхнуть вас до дії! Це і натхнення, і школа життя, і енергетичний запас для особистих перемог. Не мрій – дій.
Отже, 10 мотиваційних фільмів!
1.       «У пошуках щастя». Режисер: Габріеле Муччіно. 2006 рік
Прекрасний, просто чудовий фільм. Робота режисера Габріеле Муччіно і його команди вражає до глибини душі. Повністю перевертає звичайний погляд на навколишню дійсність. Головний герой фільму Кріс Гарднер (Уілл Сміт), кинутий в дитинстві батьком, поклявся, що його син отримає гідне майбутнє. І не дивлячись на важкі умови і випробування, він йде заради сина до самого кінця. Це повість про справжню людину.
2.       «Людина, яка змінила все». Режисер: Беннетт Міллер. 2011 рік
Відмінний мотиваційний фільм від режисера Беннетта Міллера, який покаже, що гроші в житті не головне. Головне - це прагнення і завзятість. Чудовий акторський склад, цікавий сюжет, заснований на реальних подіях, робить картину захоплюючою і повчальною.
3.       «Хористи». Режисер: Крістоф Барратьє. 2004 рік
Світлий і дивовижно проникливий фільм від французького режисера Крістофа Барратьє. Чудова музика проноситься через всю картину, заманюючи глядачів у цікаві події, що відбуваються в інтернаті для важких підлітків. Протистояння світу дорослих і дітей, нерозуміння і небажання розуміти, жорстокість, любов до своєї справи, віра в краще, здатність вийти за звичні рамки сплітаються воєдино і підносяться вгору, захоплені чарівними звуками музики.
4.       «Непідкорений». Режисер: Клінт Іствуд. 2009 рік
Мотиваційний фільм режисера Клінта Іствуда чудово допоможе набратися впевненості в собі. Картина наповнена глибоким змістом, усвідомивши який розумієш, що немає нічого неможливого. Все в цьому житті залежить тільки від нас. Ніколи не здавайся і дій, рано чи пізно ти досягнеш результату.
5.       «Невидима сторона». Режисер: Джон Лі Хенкок. 2009 рік
Чудове кіно для душі, створене режисером Джоном Лі Хенкоком і сценаристом Майклом Льюїсом (Людина, яка змінила все) на основі реальних подій. Цей фільм нагадує цукерку з коробки Форреста Гампа, яка вражає своєю начинкою і змістом, довгим післясмаком, і викликає стійке бажання робити добрі справи, дивитися на світ позитивно і вірити, що все в нашому житті буде добре!
6.       «Ларрі Краун». Режисер: Том Генкс. 2011 рік
Для всіх любителів романтичних життєствердних фільмів режисер Том Генкс зняв легку і просту картину, яка може підняти настрій і відволікти від проблем.
Іноді в житті людей наступають чорні смуги, які тривають досить довго і поступово в людини складається враження, що він йде не впоперек, а вздовж цієї темної і безрадісним сторони життя, мимоволі задаючись питанням: «А коли ж це все скінчиться? Коли настане світла смуга? »Найкраще в такі моменти можуть допомогти друзі, рідні люди або просто бурхлива і кипуча життєва енергія. Але що робити, якщо ти не молодий, та й від друзів і близьких, як раптом виявилося, немає і згадки?
7.       «Тренер Картер». Режисер: Томас Картер. 2005 рік
Ця картина оповідає про непохитний чоловічий характер. Фільм Томаса Картера, заснований на реальних подіях, черговий раз доводить, що не всім у світі байдужі долі людей. У будь-якій системі рано чи пізно з'явиться той, хто не побоїться піти проти непрацюючих устоїв, усвідомлюючи, що іншого виходу немає. І саме на таких людей хочеться рівнятися в житті. Але головний урок, який ці відважні люди нам дають своїм прикладом - ніколи не здаватися.
8.       «Недоторканні»Режисери: Олів'є Накаш та Ерік Толедано. 2011 рік
Цей чудовий фільм знятий на основі реальної історії, що трапилася з французьким бізнесменом Філіпом Поццо ді Борго. Нестандартне рішення бізнесмена призвело до несподіваних наслідків, що змінили все його життя. Герой побачив реальність зовсім з іншого боку, під новим кутом. Доля поєднала таких різних у всьому людей, щоб вони розкрили один одному очі, побачили цілу картину світу, а не її окремі частини.
9.       «Заплати іншому». Режисер: Мімі Ледер. 2000 рік
Картина, яка змінює свідомість, змушує задуматися і згадати відому фразу: «Хочеш змінити життя, зміни себе». У фільмі режисера Мімі Ледер маленький хлопчик доводить дорослим, що світ не такий, яким ми його бачимо. Сюжет ставить у незручне становище дорослих героїв фільму і глядачів тим, що звичайна дитина не боїться піти новою дорогою, на яку так бояться вступити інші.
10.     «Життя Пі». Режисер: Енг Лі. 2012 рік
Ця картина наповнена надзвичайними фарбами життя, які ми все менше і менше цінуємо і взагалі помічаємо. Фільм оповідає про сьогодення характері, в ньому чудово показано, що віра в себе - це головне в житті. Щоб не трапилося з вами, вірте в себе.
Приємного перегляду!