Тримаючи улюблену пляшку з Coca-Cola ти мабуть, навіть не здогадуєшся, які історії вона приховує. І особливо, наскільки значущим і важливим є її внесок в вирішення проблем суспільства.

Звісно, невпинний розвиток для компанії Coca-Cola – це не нове. Адже компанія постійно розвивається, докладаючи чималих зусиль аби змінити життя людей на краще. Серед пріоритетних напрямів Coca-Cola: доступ до чистої води, рівні права для жінок, загальне благополуччя суспільства, використання вторинної сировини для виробництва упаковки, захист природи, права людини та створення робочих місць, а також розвиток сільського господарства.

Ці теми почали підніматися більше ніж 10 років тому і з тих пір вони стали основною частиною суспільної політики компанії. Незважаючи на незліченну чисельність проектів та ініціатив щодо сталого розвитку компанії, є пріоритетні напрями, до яких Coca-Cola докладає найбільше зусиль і вони зображені у хроніці подій.

1917
Компанія Coca-Cola розпочала своє партнерство з Червоним Хрестом. Під час І-ої світової війни Coca-Cola проводила постійні акції разом з Червоним Хрестом, і це партнерство тривало більше десяти років. Сьогодні взаємодія і співпраця між двома організаціями залишається такою ж міцною. І Coca-Cola приймає активну участь у ліквідації наслідків стихій протягом багатьох років.

1935
Летті Пейт Еванс приєдналася до Ради директорів Coca-Cola. Це була перша жінка, що заслужила місце в правлінні такої великої компанії.


1963
Компанія Coca-Cola випустила свій перший дієтичний напій Tab. Він був представлений споживачам, як напій з низьким вмістом калорій – цей тренд тоді тільки почав розвиватися. Tab був створений спеціально для людей, які бажали споживати низькокалорійні напої. У розробці та вдосконаленні цього продукту важливу роль відіграли саме жінки-хіміки.


 

1966
Компанія Coca-Cola запустила проект «Харчування для збіднілих країн”. Компанія найняла міжнародну групу вчених та харчових технологів, і поставила їм завдання збільшити калорійність продуктів для бідних країн і забезпечити людей напоями, багатими на протеїн. Цей проект призвів до створення нових брендів Saci, Sanson і Taí – три протеїнові енергетичні напої. Вони були розроблені в Латинській Америці, з використанням місцевих інгредієнтів, таких як: соєві боби і сироватка.

1984

Засновано Фундацію Coca-Cola. Компанія Coca-Cola зобов'язалась щорічно повертати у фонд 1% від свого операційного доходу за попередній рік. Фонд встановив для себе три пріоритетні сфери: права жінок, доступ до чистої води та суспільний добробут.


 

2001
Компанія Coca-Cola заснувала Фонд Coca-Cola Африка. Фонд працює для здійснення профілактики та лікування ВІЛ / СНІДу в Африці. З моменту свого заснування Фонд Coca-Cola Африка запровадив численні проекти та ініціативи по всій країні.2007
Компанія Coca-Cola оголосила про партнерство з Всесвітнім фондом захисту природи (WWF). Мета співпраці – вирішення проблем, пов'язаних із збереженням прісної води. Це партнерство зосереджено на п'яти основних напрямках, включаючи наступні: збереження семи найважливіших у світі прісноводних басейни, підвищення ефективності використання води в роботі компанії, зменшення викидів вуглецю під час виробництва, сприяння розвитку сільського господарства та створення всесвітнього руху для збереження води.

2009

Компанія Coca-Cola презентувала Plant Bottle Packaging. Це була перша у світі пластикова пляшка для напоїв із перероблених матеріалів, що на 30% складалась з рослинної сировини. Компанія Coca-Cola постійно працює над удосконаленням виробництва упаковки з вторинної сировини. Також, у 2015 році, нею був створений перший у світі прототип ПЕТ-пляшки, повністю виготовленої з рослинних матеріалів.

2010
Компанія Coca-Cola започаткувала Ініціативу 5by20. Мета цього проекту полягає в тому, щоб забезпечити рівні умови для 5 мільйонів жінок-підприємців у всьому світі до 2020 року. Згідно з проектом, жінкам пропонують навчання на курсах для засвоєння бізнес-навичок, доступ до фінансових послуг та підтримку менторів або наставників.

2013
Встановлено перший ЕКОЦЕНТЕР. EKOCENTER – це така модульна торгова точка, яка управляється місцевими підприємцями та забезпечує безпечну питну воду, бездротову комунікацію, електроенергію та інші функціональні можливості для початку підприємницької діяльності та розвитку спільноти. У 2016 році було відкрито 100-й ЕКОЦЕНТЕР, і проект продовжує розвиватися по всьому світу. Цей проект також доповнює ініціативу 5by20, яка була розпочата у 2010 році.Компанія Coca-Cola продовжує розвивати свої проекти по всьому світу. Протягом п’яти останніх років Coca-Cola запустила нові ініціативи та досягла багатьох цілей, серед яких: дострокове досягнення 100-відсоткового відновлення води на своїх підприємствах.

Компанія не зупиниться – вона розвиває нові ініціативи та працює над більш впливовими проектами. А історія розвитку Coca-Cola свідчить про те, скільки всього вже було зроблено і наскільки вперед вона може піти в майбутньому.