Компанія Coca-Cola Великобританія нещодавно випустила перший в історії рекламний ролик "Love Story", створений із 100-відсоткової вторинної сировини.

По сюжету дві пластикові пляшки закохуються, тому що вони зустрічаються знов і знов завдяки переробці. Ролик доносить нашу ідею про те, що упаковка з-під Coca-Cola є цінною,  її потрібно правильно утилізувати, щоб потім переробляти. Компанія сподівається, що це повідомлення спонукає більше людей до переробки та покаже, що пластикові пляшки можуть бути використані для виробництва інших пластикових пляшок, а не займати місця на звалищах.

Рокик створив дует Кріса Віґандта та Лейсі Баррі (Cosmopola) з Берліна.  Для створення цього вони використали більше 1500 пляшок і баночок Coca-Cola, Fanta, Sprite, Smartwater та  Honest Tea.

Реклама буде показуватися на телебаченні, в Інтернеті та в кінотеатрах Великобританії з надією достукатися до 35 мільйонів людей.

Директор з маркетингу компанії Coca-Cola у Великобританії каже: "Краса" Love Story "полягає в тому, що вона нагадує людям, що наша упаковка цінна, бо  її можна знову і знову переробляти на інші упаковки. Вся наша упаковка 100% переробляється вже деякий час. Кампанія показує, наскільки серйозно ми заохочуємо більше людей до переробки, тому ми досягаємо своєї мети повернути всі наші пляшки».

"Love Story" - це не єдиний великий внесок, який компанія "Кока-Кола Великобританія" робить, щоб допомогти людям повторно використовувати та переробляти упаковку. Рекламні ролки є частиною нової стратегії, яка має на меті допомогти компанії відновити збільшити перероблений ПЕТ в пляшках з 25% до 50% до 2020 року.

Кампанія включатиме активності на музичних фестивалях та подіях, де Coca-Cola спонукатиме до переробки ще 6 мільйонів людей.