29 січня в Центрі сучасного мистецтва М17 пройде лекція, присвячена 100-річчю культового об’єкту поп-культури – контурній пляшці Coca-Cola. Художниця Олеся Драшкаба прослідкує шлях Coca-Cola у мистецтві з другої половини 20-го століття до наших днів в рамках лекції «Coca-Cola як культовий елемент мистецтва».
Енді Ворхол, Жан-Поль Готьє, Карл Лагерфельд, Джанфранко Ферре, Маноло Бланк, Франко Москіно – ось лише кілька з десятків відомих митців, яких надихали на шедеври плавні лінії іконічної пляшки.
Форма пляшки Coca-Cola була створена склодувом шведського походження Олександром Самуельсоном у відповідь на бриф компанії на дизайн упаковки «настільки виразний, щоб її можна було відрізнити просто на дотик, і настільки унікальний, щоб її впізнавали, навіть коли пляшка розбита вщент». Іконічний контур зі знаковими вигинами, які важко з чимось переплутати, ось уже 100 років є невід’ємною частиною поп-культури по всьому світу.
Олеся Драшкаба проведе віртуальну виставку творів мистецтва різних стилів, які були натхненні контурами легендарної пляшки.
Під час лекції буде оголошено про те, як ви можете долучитися до святкування 100-річчя пляшки Coca-Cola. Компанія «Кока-Кола Україна» оголосить конкурс графіки для молодих дизайнерів. Талановиті українці також можуть створити принти з використанням контуру пляшки Coca-Cola – і стати врівень з такими легендарними постатями як Хаддон Сандблом чи Норман Роквелл. Усі подробиці – 29 січня 2015 року.
Співорганізатори: Молодіжне об’єднання Київської організації Союзу дизайнерів України «ВАРТО» та портал Coca-Cola Journey.
Партнери: Фонд Олени Пінчук АНТИСНІД та офіційний дистриб'ютор Wacom в Україні «Компанія Новелла».
Дата і час: 29 січня 2015, о 19:00, о 18:00 розпочинає роботу демостенд Wacom. 
У інтерактивній зоні Wacom ви зможете провести тест-драйв планшетів, на яких працюють найвидатніші світові дизайнери та професійні графіки, а саме унікальні планшетні комп’ютери з професійним чуттєвим до натиску пером Cintiq Companion на базі Windows та Cintiq Companion Hybrid на базі Android, а також настільні графічні планшети Intuos та монітори Cintiq. 
Місце: Центр сучасного мистецтва М17 за адресою: м Київ, вул. Горького (Антоновича), 102-10.
Реєстрація: http://varto.org.ua/event/69#reg. Участь в лекції безкоштовна.