Вважається, що блискавка ніколи не б’є в одне і те саме місце. Але на Coca-Colaце правило не розповсюджується. Перша «блискавка» вдарила навесні 1886 року, коли аптекар з Атланти, доктор Джон Пембертон винайшов найбільш освіжаючий напій у світі. А друга «блискавка» вдарила в кінці 1915 року, коли було видано патент на дизайн пляшки Coca-Cola, такої ж унікальної і неповторної, як і напій всередині. З самого початку неперевершений дизайн пляшки Coca-Cola дав усім ясно зрозуміти, що всередині лише справжня Coca-Cola.
У 2015 це ідеальне поєднання форми та наповнення хоч і відзначає 100-річний ювілей, але лишається таким же новим, які 100 років тому. Адже пляшка Coca-Cola ніколи не старіє. Ця підбірка рекламних роликів з витонченим освіжаючим смаком, знайомить глядача з історією легендарного дизайну – пляшкою Coca-Cola. Тож дивіться та насолоджуйтеся!
З Днем Народження
Сьогодні, саме в день народження пляшки, був представлений новий ролик від Ogilvy & Mather Париж, на пісню "Happy Birthday" у поєднанні із графікою у формі свічки, створеною зі скляної пляшки і кришечки

Кульки
Шипучі бульбашки у крижаній пляшці Coca-Cola піднімаються та вислизають з пляшки і летять вище, наче крихітні повітряні кульки — саме завдяки їм ковток улюбленого напою так бадьорить та піднімає настрій.

Ракета
Це альтернативний погляд на відкриття пляшки Coca-Cola - з урочистістю і усіма атрибутами запуску ракети. Голос оператора сповіщає про очікуване відкриття«3… 2… 1… Поздоровляю, ми подолали спрагу»


Серфінг
У цьому ролику глядачів ніби запрошують посерфувати по округлій хвилястій поверхні контурної пляшки Coca-Cola.

Американські гірки
Цей ролик обігрує захопливі звуки атракціону, коли вагончик на американських гірках дістається найвищої точки перед спуском - звуковий ефект накладається на переливання крижаної Coca-Cola у склянку. Як тільки остання крапля опиняється у склянці - щасливий галас сповіщає, що настав час насолоди від Coca-Cola. «Смакові рецептори також можуть кричати».

Ззовні та всередині
Красива подорож поверхнею запотілої крижаної пляшки Coca-Cola, наприкінці якої з'являється слоган: «Ооох ззовні, Ааах всередині».

Серце
Анімаційний ролик з кришечкою у ролі серця пляшки Coca-Cola. Ролик супроводжується романтичною піснею «Такої як ти, більше немає» та має дотепний слоган «Любов з першого ковтка».


3° C
У прагненні ідеально охолодженої Coca-Cola кришечка стає датчиком для регулювання температури до 3°С. Адже найбільше щастя від смаку Coca-Cola можна отримати саме при 3° C. 

День народження у темряві
Оригінальна пляшка Coca-Cola підсвічується утемряві червоною кришечкою. Бо ж форму пляшки легко впізнати навіть у темряві. 

Бульбашки
Бульбашки прямують з пляшки на волю. Та раптово виявляється, що кришечка — теж бульбашка. Ролик має слоган «Неповторні бульбашки» і супроводжується піснею, приуроченої до 100-ої річниці від створення пляшки.


Казка про контур
Неймовірна історія створення пляшки Coca-Cola, яку старший брат розповідає молодшому. Пляшка подорожує далекими землями та потрапляє у непередбачувані ситуації, захоплюючи уяву хлопчика. Протягом цієї подорожі пляшка набуває своїх унікальних рис: фірмових вигинів, рифлених вставок та червону етикетку - і наприкінці подорожі наповнюється крижаною Coca-Cola, знову опиняючись у руках старшого брата. 


Поцілунок щастя
Позитивна історія про перший (та безсмертнийпоцілунок з Coca-Cola. Від моменту відкриття пляшки до моменту, коли губи «цілують» крижану пляшку. Усі  ми, незалежно від обставин відчували одне й те саме почуття радості. Слоган ролику: «Пройшло багато часу з моменту першого поцілунку, але він триває і донині». 

Щаслива пляшка/Щедрий світ
Безтурботна історія про щедрість у центрі якої — крижана пляшка Coca-Cola. Ролик про фан, який можна отримати, допомагаючи іншим. Хоч і ставить перед героями сюжету непросте запитання: «чи є ще хтось, хто потребує крижану пляшку Coca-Cola більше, ніж ви?»

Смак
Ролик присвячений моменту справжньої освіжаючої насолоди, коли пляшка Coca-Cola стає початком нових стосунків. Тут поєднано усе: очікування, жага і, безсумнівно, задоволення від моменту, який ви проводите разом з коханою людиною. 
Слоган: «Неможливо опиратися от уже 100 років».