Чому б не влаштувати кіносеанс на День закоханих, але у домашньому затишку і гарантовано на місцях для поцілунків?  Ви неодмінно знайдете фільм для перегляду серед підібраних нами 14 варіантів. У переліку — кіно на будь-який смак і для будь-якого настрою: від чуттєвих мелодрам до треш-хоррору. Врешті-решт, хто це вирішив, що єдиний варіант кіносеансу для закоханих має бути зі смаком ванілі чи сірих відтінків? :) 
Інтелектуально-філософське кохання
1. «Непристойна пропозиція». 1993. Режисер: Едріан Лайн
Як відомо, кохання безцінне. Чи може все-таки йому можна підібрати адекватну ринкову ціну в твердій валюті? Саме таку дилему довелось вирішувати подружжю Мерфі (Демі Мур та Вуді Харрельсон), які раптово отримали непристойну, але вкрай вигідну пропозицію від мільярдера-фінансиста (Роберт Редфорд): провести ніч с героїнею Демі Мур за мільйон доларів.
2. «Знайомтесь, Джо Блек». 1998. Режисер: Мартін Брест
До багатого магната (Ентоні Хопкінс) навідується сама смерть (Бред Пітт) у образі молодого юнака. І раптом вирішує взяти коротеньку відпустку і трохи затриматись у нашому світі. І тут виявляється, що деякі людські почуття не байдужі і самій смерті, в тому числі і кохання…
3. «Найкраща пропозиція». 2012. Режисер: Джузеппе Торнаторе
Історія про успішного аукціоніста і колекціонера (Джеффрі Раш), який на старості років вперше в житті закохується до нестями та стає при цьому жертвою добре продуманої афери, втрачаючи всю свою колекцію. Та інвестиції в любов не можуть бути невигідними: герой фільму здобуває дещо більше — справжнє щире почуття, непідробні життєві переживання та вічну надію.
Кохання у стилі треш
4. «Тепло наших тіл». 2013. Режисер: Джонатан Левін
Дотепний фільм, що вкотре доводить ідею: саме любов робить нас людьми. Людство вражене епідемією страшного зомбі-вірусу. Малочисельні люди з важкістю тримають оборону та ніяк не можуть знайти антидот від страшної хвороби. Та безнадійний процес одужання розпочинається, коли між представниками ворогуючих таборів зав’язуються романтичні відносини, адже, як виявилось, саме любов є тим антидотом, який врятує людство.
5. «Біжи, Лола, біжи». 1998. Режисер: Том Тиквер
Любов — першокласний допінг, що спонукає людей на неймовірні вчинки і дивовижні звершення. Так і в цьому сповненому динамізму та екшену фільмі: дівчині Лолі відведено лише двадцять хвилин, щоб зібрати, не багато не мало, 100 тис. марок і врятувати свого коханого від місцевих мафіозі.
6. «Планета страху». 2007. Режисер: Роберт Родрігез
Легко кохати, коли все добре. Коли на столі з романтичною вечерею горять свічки, з-під балкону лунають дивовижні серенади, а захід сонця створює магічно-романтичне сяйво. Цей фільм про інше. Про те, що справжнє кохання виживе за будь-яких обставин, навіть найекстремальніших, наприклад, під час зомбі-апокаліпсису, коли орди живих мерців атакують людство і здається, що спасіння від них немає. Саме таку глибоку ідею можна знайти у, на перший погляд, недалекому треш-бойовику Роберта Родрігеза.
Чуттєві мелодрами
7. «Мости округа Медісон». 1995. Режисер: Клінт Іствуд
 Звичайно, в День Валентина не обійтись і без гарної мелодрами, не все ж про зомбі дивитися:) Тим більше, що драматизму та життя у цьому фільмі режисера Клінта Іствуда не менше, ніж у його знаменитих вестернах.
8. «Виживуть тільки коханці». 2013. Режисер: Джим Джармуш
Що може бути більш романтичним за вічне кохання? Воно-то так, але трішечки не так. Досвідчені вампіри Адам і Єва, які прожили разом не одну сотню років, посперечались би з вами. Їхнє колись палке кохання зі сторіччями поступилось місцем сірій буденності та депресії. Невже вічність — надто довгий термін для повноцінного живого кохання? Подивіться і дізнаєтесь.
9. «Всесвіт Стівена Хокінга». 2014. Режисер: Джеймс Марш
Любов та щира підтримка коханої людини — це ще й бездонне джерело натхнення для творчих та ділових успіхів. Саме кохання дружини допомогло видатному фізику Стівену Хокінгу сповна розкрити свій талант і, незважаючи на серйозну хворобу, заслужено здобути звання генія ще за життя.
10. «Гавана». 1990. Режисер: Сідні Поллак
Про любов, яка здатна змінити навіть циніків. Професійний гравець в покер Джек (Редфорд) відправляється до передреволюційної Куби, щоб організувати велику гру. Але загадкова жінка, яку він зустрічає під час подорожі, змушує його кардинально переглянути свої пріоритети.
Кохання і трошки сміху
11. «Іствікські відьми». 1987. Режисер: Джордж Міллер
Фільм з зірковим складом (Джек Ніколсон, Шер, Сьюзан Шерандон) про чарівне (чи, навіть, зачакловане) кохання трьох яскравих жінок та одного таємничого незнайомця. Фільм обнадіює, що всі щиросердні бажання великого кохання збуваються, та водночас попереджає, що далеко не завжди так, як того очікував бажаючий.
12. «Зак і Мірі знімають порно». 2008. Режисер: Кевін Сміт
Ви досі впевнені, що романтичне побачення при свічках — єдина надійна запорука та найбільш короткий шлях до справжнього міцного кохання? Ну що ж, настав час відмовлятися від своїх ілюзій. Зак і Мірі розпочали свій шлях до міцного кохання не з «ванільної» романтики, а зі зйомок… ну, ви вже, мабуть, і самі здогадались чого. Проте їхнє кохання від того не стає ані трохи вульгарнішим.
Кохання з електронним присмаком
13. «Вона». 2013. Режисер: Спайк Джонс
Кохання непередбачуване. Ось, наприклад, персонаж цього фільму самотній письменник Теодор закохується у… операційну систему свого комп’ютера.
14. «Вічне сяйво чистого розуму». 2004. Режисер: Мішель Гондрі
Посварившись, молода пара вирішує стерти усі спогади один про одного за допомогою новітнього суперкомп’ютера. Проте, зробивши це Джоель (Джим Керрі) раптом розуміє, що з серця кохання не стерти і вони досі кохають одне одного. Тож він вступає у боротьбу з холодним розумом машини, щоб повернути пам’ять і любов своєї коханої.