Багато хто з нас мріє подорожувати світом і знайомитися з усім новим. Але при цьому ми не бачили і половини цікавих і гарних місць нашої батьківщини, часто навіть свого міста.
Локальний туризм – це дуже кльово!  А ще краще не просто подорожувати, а їхати на якусь цікаву подію.
Ось невеличкий список українських міст та заходів, які відбудуться найближчим часом.
Одеса:
Гешефт Garage Sale: Фестиваль міських культур 2015
gesheft
Джерело зображення: facebook.com

9-10 травня
Дизайн-маркет з великою кількістю молодих і перспективних модельєрів, ілюстраторів, проектів в галузі промислового дизайну та декору. І все це - на березі Чорного моря!

Одеський міжнародний кінофестиваль
omkf
Джерело зображення: oiff.com.ua

10 - 18 липня
Одеса - знаменитий української морський порт і красивий курорт з багатою культурною історією і глибокою кінематографічної традицією. У 1894 році, за півтора роки до знаменитих братів Люм'єр, молодий одеський інженер Йосип Тимченко представив публіці проект «Рухомі картинки». У 1907 році в місті відкрилася перша на території колишньої Російської імперії кіностудія, і з того часу майже 700 фільмів було знято саме там. Сергій Ейзенштейн, Олександр Довженко і Дзига Вертов перетворили Одесу на легендарне місце в історії українського кіно.

Джаз Коктебель
jazz
Джерело зображення: koktebel.info/new

22 серпня - 6 вересня

«Джаз Коктебель» - це не тільки унікальна атмосфера, яка розкриває вищі чакри і творчий потенціал людини. «Джаз Коктебель» - це, в першу чергу, музичний фестиваль, незамутнена і усвідомлена точка зору на актуальну альтернативну сцену. Музику більшості учасників фестивалю складно назвати джазом, керуючись формальними критеріями енциклопедиста. Однак це перестає мати значення, коли вони «дадуть джазу» на фестивалі. У них в крові дух джазу, що набагато важливіше! Дивіться більше: http://koktebel.info/new/
Київ:

Трипільське коло
trip
Джерело зображення: www.tkfest.com

25 - 28 червня
Завданням фестивалю є пробудити живий інтерес до історичного та духовного спадку Трипільської культури, запропонувати альтернативні способи організації відпочинку для сім`ї та молоді, відродити етнічні традиції, інтегрувати їх з елементами сучасних досягнень в галузях освіти, культури, мистецтва, науки, виробництва, менеджменту та інших життєво важливих сфер суспільного життя. Фестиваль об’єднує в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, освітні, виставкові та інші культурно-розважальні та культурно-просвітницькі програми в стилі «етно».
Холі фест
holi
Джерело зображення: commons.wikimedia.org

11 липня
Холі - щорічне індійське свято весни і яскравих фарб. Традиційно на цьому святі відбуваються масові гуляння, обсипання фарбами з трав і натуральних барвників (гулал) і обливання водою.
Славутич:
Другий фестиваль кіно і урбаністики 86
slavutich
Джерело зображення: 86.org.ua

28 квітня-3 травня
Хіт програми - українська прем'єра документального фільму «Російський дятел» за участю режисера Чаду Грасіа. Фільм переміг на американському кінофестивалі Sundance у номінації «Кращий іноземний документальний фільм».
Вінниця:
Міжнародний літературний фестиваль Intermezzo
intermezzo
Джерело зображення: intermezzofest.com

22-24 травня
Фестиваль присвячений особистості видатного українського письменника і громадського діяча Михайла Коцюбинського. Програма фестивалю складатиметься насамперед із зустрічей з митцями, авторських читань та кінопоказів у різних локаціях міста та околиць, відкриваючи відвідувачам багату культурну та історичну спадщину Вінниці; а також із воркшопів для молодих письменників, сценарних лабораторій, цікавих культурологічних лекцій, дискусій, музично-літературних та трансмедійних перформансів, книжкових презентацій, вечорів поезії, виставок.
Відкриття Вінницького фонтану
fontan
Джерело зображення: rozchayka.com

Вінницький фонтан - найбільший в Європі плавучий фонтан, розташований на річці Південний Буг. Цей фонтан вже став популярним об'єктом, про що свідчить велика кількість туристів на вихідних. 
У 2015 році фонтан відкривається 25 квітня. У цей день о 19-00 на набережній розпочнеться благодійний концерт гурту BRUTTO (екс. Ляпіс Трубецкой) для усіх присутніх. По традиції завершить святковий вечір світло-музичне шоу.
Тернопіль:
Файне Місто
fine
Джерело зображення: fainemisto.com.ua

3-5 липня
Щорічний міжнародний музичний фестиваль на території міжнародного аеропорту «Тернопіль». Хоча фестиваль ще досить молодий, він вже встиг про себе голосно заявити. Фестиваль «Файне Місто» - це територія вільних людей, де кожен з відвудувачів зможе, залишивши щоденні проблеми, відчути енергію свободи і шалений драйв життя та зробити свій відпочинок незабутнім.
Львів:
Razomfest
razomfest
Джерело зображення: facebook.com/razomfest

1-2 травня
Дуже якісна українська музика та суперкльові літературні читання!
Alfa Jazz Fest 2015
alfajazz
Джерело зображення: alfajazzfest.com

25-29 червня

Всі джазують у Львові! Міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить у форматі open-air у Львові. Крім концертів джазових музикантів з різних країн світу, під час фестивалю проходять джем-сешени, майстер-класи та автограф-сесії світових зірок джазу.
Zaxidfest
zaxidfest
Джерело зображення: zaxidfest.com

14-16 серпня
Український щорічний фестиваль сучасного мистецтва. Підтримка української музики, літератури, мистецтва взагалі є визначальною метою фестивалю. Також метою є популяризація активного відпочинку молоді та розвиток туристичної зацікавленості регіоном.
Lviv Acoustic Fest
acoustic
Джерело зображення: facebook.com/LvivAcousticFest

17-18 жовтня
Для тих, хто цінує акустичну рок-музику. Lviv Acoustic Fest - подія, що не може залишити байдужим справжнього музичного гурмана. На цю подію збираються найкращі акустичні гурти та виконавці з acoustic-програмою, що існують від Карпат і аж до Дону.
Кам'янець-Подільський:
Форпост
forpost
Джерело зображення: vk.com/forpostfest

1-3 травня
З 1 по 3 травня у Кам'янець-Подільській фортеці на вас очікують середньовічні розваги, концерти, шоу, запальні танці, ремісничий ярмарокі та, звичайно, видовищний лицарський турнір.
Respublica
respublica
Джерело зображення: www.respublicafest.com

4-6 вересня
Фестиваль «Республіка» народився 4 роки назад як ініціатива молодих митців-активістів. Він є наглядним прикладом того, як завдяки потужній ідеї, громадському активізму та волонтерству стало можливим створити великий соціальний фестиваль, якісний культурний продукт у маленькому місті. Це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музики, малюнку (графіті), поезії, танцю, відео мистецтва.
Луцьк:
Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку»
castle
Джерело зображення: uk.wikipedia.org

16 червня
«Ніч у Луцькому замку» - це поєднання давнього і сучасного, історії та мистецтва. Нічна феєрія дозволяє познайомитися з багатьма жанрами мистецтва і популярними виконавцями. Майстер-класи проводять відомі майстри народної творчості, художники, режисери кіно та відео-арту, учасники клубів історичної реконструкції.