У всьому світі 1 червня відзначають День захисту дітей. Адже в різних країнах на них чекають різноманітні небезпеки: від воєн, голоду та хвороб до банальної байдужості оточуючих.

Цей день почали відзначати з 1950 року, після того, як в 1949 році його затвердили на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Україна приєдналася 1998 року.

З одного боку, це свято, яке дає нам ще один привід порадіти літу, молодості, посвяткувати та привітати близьких. З іншого – це нагода згадати про ті проблеми та небезпеки, від яких дітей і потрібно захищати. Та це ще одна можливість нагадати усім, як важливо піклуватися про тих, хто найбільше цього потребує.

Компанія “Кока-Кола” підтримує багато соціальних ініціатив в Україні, робить соціальні проекти з різними партнерами. І один із них – це Фонд Олени Пінчук АНТИСНІД, який, в тому числі, опікується дітьми з особливими потребами.

Наприклад, вже багато років існує проект "Мрії здійснюються!", завдяки якому українці можуть виконувати бажання  ВІЛ-позитивних дітей та дарувати їм саме те, чого вони хочуть. Або вже другий рік поспіль Фонд разом разом з партнерами влаштовує новорічне свято для дітей з особливими потребами. Адже, попри різні умови та проблеми, бажання у всіх дітей цього світу зазвичай схожі: усі вони потребують нашої любові та уваги.

Не забувайте про це. Турбуйтеся про ближніх, даруйте подарунки не лише на свята.

 

Фото: АНТИСНІД